Filtruj według

Kategorie

Kategorie

KWAZAR - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Kwazar 0,5l Twister Opryskiwacz...

Kwazar 0,5l Twister Opryskiwacz ręczny Żółty Hobby Garden House Zraszanie roślin

Opryskiwacz o ciekawym kształcie i kolorze oraz pojemności 0,5l przeznaczony jest przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych. Dzięki obrotowej głowicy nie musimy martwić się o to, jak opryskiwać powierzchnie pod liśćmi roślin.

Cena 17,99 zł

Kwazar 1l Mercury Super 360...

Kwazar 1l Mercury Super 360 Opryskiwacz ręczny System STRESS FREE Solidny

Cechą wyróżniającą ten opryskiwacz spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku jest system umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza (system 360® STRESS FREE). Produkt przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Cena 25,99 zł

Kwazar 0,5l Mercury Super 360...

Kwazar 0,5l Mercury Super 360 Opryskiwacz ręczny Profesjonalny System 360 STRESS FREE

Opryskiwacze z tej serii przeznaczone są do pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi. Ponadto maja także specjalną, wyróżniającą je cechę: posiadają system umożliwiający aplikowanie cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza.

Cena 23,99 zł

Kwazar 0,5l Bratek Opryskiwacz ręczny...

Kwazar 0,5l Bratek Opryskiwacz ręczny Polskie Kwiaty Zraszanie roślin 

Opryskiwacz o pojemności 0,5l przeznaczony jest przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych. Dzięki obrotowej głowicy nie musimy martwić się o to, jak opryskiwać powierzchnie pod liśćmi roślin.

Cena 14,99 zł

Kwazar 3l Orion Super Opryskiwacz...

Kwazar 3l Orion Super Opryskiwacz ciśnieniowy + Osłona herbicydowa Sady Szklarnie Ogrody Mocny

Orion Super Kwazar to uniwersalny i trwały opryskiwacz,
który doskonale sprawdza się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Mocny, funkcjonalny i trwały.

Cena 259,99 zł

Kwazar 12l Orion Super Opryskiwacz...

Kwazar 12l Orion Super Opryskiwacz ciśnieniowy + GRATIS Osłona herbicydowa Gwarancja 5lat

Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem.

Cena 259,99 zł

Kwazar Olejek silnikowy Natłuszczanie...

Kwazar Olejek silnikowy Natłuszczanie uszczelek Wymiana oringów Zmniejsza tarcie

Olejek silikonowy stosowany jest przy wymianie uszczelek w opryskiwaczu zwłaszcza oringa (uszczelki tłoka, czy też grzybka ) ułatwia montaż i zmniejsza tarcie. Nadaje się także do stosowania zapobiegawczo w cylindrze pompki w celu zmniejszenia tarcia.

Cena 4,99 zł

Kwazar Rękojeść lancy z zaworem do...

Kwazar Rękojeść lancy z zaworem do opryskiwacza Orion Filtrowanie zanieczyszczeń

Zespół rękojeści
wyposażony w zawór tłoczkowy, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Rękojeść montowana jest seryjnie we wszystkich opryskiwaczach typu Orion. Zaletą produktu jest filtr cząsteczek stałych umieszczony w rękojeści.

Cena 39,99 zł

Kwazar 18l Słonecznik Sunflower...

Opryskiwacze plecakowe Słonecznik są przeznaczone do aplikacji środków ochrony roślin w uprawach amatorskich. Doskonale sprawdzają się w pracach w przydomowych ogrodach i działkach, chętnie używane są przez sadowników. Duży zbiornik zapewnia ciągłość pracy bez potrzeby ciągłego uzupełniania.

Cena 299,98 zł

Kwazar Zestaw serwisowy do...

Kwazar Zestaw serwisowy do opryskiwacza Venus Super Grzybek Olejek silikonowy Oringi

Zestaw serwisowy
do opryskiwacza Venus Super zawiera najważniejsze uszczelnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza.
Za pomocą zestawu można samodzielnie i prosty sposób serwisować opryskiwacz, który jest niezbędny przy pielęgnacji roślin.

Cena 22,99 zł

Kwazar 1l Venus Super Opryskiwacz...

Kwazar 1l Venus Super Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny System STRESS FREE Mocny

Przeznaczony do pracy na małych i średnich powierzchniach (od kilku do kilkunastu m2). Model ten posiada system 360® STRESS FREE, który sprawia, że aplikacja cieczy odbywa się prawidłowo niezależnie od położenia zbiornika.

Cena 62,99 zł

Kwazar 1,5l Venus Super 360...

Kwazar 1,5l Venus Super 360 Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny System STRESS FREE

Model ten posiada system 360® STRESS FREE, który sprawia, że aplikacja cieczy odbywa się prawidłowo niezależnie od położenia zbiornika. Przeznaczony do pracy na małych i średnich powierzchniach.

Cena 68,99 zł

Kwazar Zawór bezpieczeństwa Orion...

Kwazar Zawór bezpieczeństwa Orion Regulacja ciśnienia Część zamienna

Pełni również rolę zaworu spustowego przed każdorazowym odkręceniem pompy. Zawór reguluje ciśnienie powietrza wewnątrz zbiornika i zapobiega nadmiernemu napompowaniu opryskiwacza, gwarantując tym samym bezpieczną pracę.
Cena 16,99 zł

Kwazar 9l Orion Super Opryskiwacz...

Kwazar 9l Orion Super Opryskiwacz ciśnieniowy Duży Solidny Jakość  

Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. Doskonały do użytku przez użytkowników profesjonalnych w szkółkach roślin, szklarniach itp. Wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na działanie chemii.

Cena 249,99 zł

Kwazar Osłona herbicydowa Bezpieczne...

Kwazar Osłona herbicydowa Bezpieczne opryskiwanie Orion Neptun Roundup
Doskonale sprawdza się podczas aplikacji herbicydów w sposób punktowy, zapobiega rozpryskiwaniu preparatu na niechciany obszar. Dzięki osłonie herbicydowej zyskamy bezpieczeństwo podczas opryskiwania. Produkt stworzony z myślą o bezpiecznym i dokładnym opryskiwaniu. 

Cena 44,99 zł

Kwazar 5m Lanca teleskopowa...

Kwazar 5m Lanca teleskopowa Opryskiwacze ciśnieniowe Regulowana Daleki zasięg
Przeznaczona do wykonywania zabiegów ochronnych wysokich partii drzew. Przydaje się w górnych partiach drzew, przy opryskach owadobójczych na wysokościach i pozwala na pracę bez użycia drabiny. Poprowadzenie kabla po lancy zapobiega jego plątaniu podczas pracy.

Cena 169,99 zł

Kwazar 1,2m Lanca standardowa do...

Lanca teleskopowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, z płynną regulacją długości, wyposażona w dyszę wirową. Końcówka lancy wygięta jest pod kątem 45stopni, zakończona  jest dyszą wirową typu HC, co znacznie ułatwi aplikację cieczy. Lanca do opryskiwacza Kwazar to część zamienna dedykowana do opryskiwaczy marki o pojemnościach od 3l do 18l.

Cena 57,99 zł

Kwazar Końcówka przegubowa Venus...

Kwazar Końcówka przegubowa Venus Ruchoma Regulowana Części wymienne

Posiada regulowaną dyszę, która umożliwia również ustawienie stopnia rozpylenia cieczy – od mgiełki po strumień. Pasuje do: Venus Super 360. Montowana jest w opryskiwaczach serii Venus Super. Umożliwia ustawienie kąta oprysku. 

Cena 14,99 zł

Kwazar Wężyk 4,5m do opryskiwacza...

Kwazar Wężyk 4,5m do opryskiwacza Garden Pro Orion Oplot nylonowy 

Za odpowiedni przepływ cieczy ze zbiornika do lancy odpowiada wężyk do opryskiwaczy Orion Kwazar o długości 4,5m. Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa PVC, które zostało dodatkowo wzmocnione oplotem nylonowym, co znacznie wydłuża jego żywotność.

Cena 26,99 zł

Kwazar Zestaw serwisowy do...

Kwazar Zestaw serwisowy do opryskiwacza Neptun Zawleczki Olejek Silikonowy Oringi
Zestaw serwisowy
do opryskiwacza zawiera najważniejsze uszczelnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza.
Za pomocą zestawu można samodzielnie i prosty sposób serwisować opryskiwacz, który jest niezbędny przy pielęgnacji ulubionych roślin.

Cena 22,99 zł

Kwazar Przyłącze 3-dyszowe...

Kwazar Przyłącze 3-dyszowe Opryskiwanie rzędowe Plantacje Uprawy 

Przeznaczone do wykonywania zabiegów w uprawach rzędowych, na plantacjach truskawek, trawnikach i innych terenach zielonych. Posiada trzy dysze wirowe typu HC rozmieszczone w odstępach około 50 cm, dzięki temu zabiegi wykonywane są szybciej i dokładniej.  

Cena 49,99 zł

Kwazar 3m Lanca teleskopowa do...

Kwazar 3m Lanca teleskopowa do opryskiwaczy Regulowana Oprysk Duży zasięg
Przeznaczona do wykonywania zabiegów ochronnych drzew. Przydaje się wszędzie tam, gdzie standardowa lanca jest zbyt krótka (powala na pracę bez użycia drabiny). Poprowadzenie kabla po lancy zapobiega jego plątaniu podczas pracy.

Cena 119,99 zł

Kwazar 9l Orion Super Opryskiwacz...

Kwazar 9l Orion Super Opryskiwacz ciśnieniowy + GRATIS Osłona Duży Solidny Jakość

Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. Doskonały do użytku przez użytkowników profesjonalnych w szkółkach roślin, szklarniach itp. Wykonany z tworzyw sztucznych odpornych na działanie chemii.

Cena 259,99 zł

Kwazar 9l Opryskiwacz Aplikator do...

Kwazar 9l Opryskiwacz Aplikator do bielenia Vega Mazacz Wapnowanie Bielenie drzew Malowanie

Opryskiwacz przeznaczony do aplikowania roztworów wapna, emulsji malarskich oraz preparatów do zacieniania szklarni. Doskonale nadaje się także do wykonywania prac dezynfekcyjnych w pomieszczeniach gospodarczych. 

Cena 379,98 zł

Kwazar Zespół końcówki lancy Garden...

Kwazar Zespół końcówki lancy Garden Pro Część wymienna Lanca Orion Neptun

Całkowicie kompletny element gotowy do zamontowania na końcowym odcinku lancy. Pasuje do wszystkich typów lanc dostępnych w ofercie naszego sklepu.  Wysokiej jakości zespół końcówki lany od marki Kwazar. Wyprodukowany w wytrzymałego materiału, doskonale dopasowany.
Cena 22,99 zł

Kwazar 2l Venus Super 360 Opryskiwacz...

Kwazar 2l Venus Super 360 Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny Wytrzymały Gwarancja

Produkt przeznaczony do pracy na małych i średnich powierzchniach (od kilku do kilkunastu m2). Model ten posiada system 360® STRESS FREE, który sprawia, że aplikacja cieczy odbywa się prawidłowo niezależnie od położenia zbiornika. Wysokiej jakości tworzywa sztuczne.

Cena 72,99 zł

Kwazar 3l Orion Super Cleaning Pro+...

Kwazar 3l Orion Super Cleaning Pro+ Opryskiwacz ciśnieniowy Lanca Czyszczenie

Zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak uszczelnienia vitonowe, zawór bezpieczeństwa, rękojeść lancy wyposażona w manometr, nowa końcówka rozpylająca, regulująca ciecz zapewniają bezpieczeństwo i wysoką efektywność pracy przy minimalnym nakładzie sił. 

Cena 249,99 zł

Kwazar 3l Orion Super Opryskiwacz...

Kwazar 3l Orion Super Opryskiwacz ciśnieniowy Sady Szklarnie Ogrody Mocny

Orion Super Kwazar to uniwersalny i trwały opryskiwacz,
który doskonale sprawdza się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Mocny, funkcjonalny i trwały.

Cena 249,99 zł

Kwazar Przyłącze 5-dyszowe Plantacje...

Kwazar Przyłącze 5-dyszowe Plantacje Uprawy Opryskiwanie rzędowe

Posiada pięć dysz wirowych typu HC rozmieszczonych w odstępach co 25 cm. Dzięki temu zabiegi wykonywane są szybciej i dokładniej. Przeznaczone do wykonywania zabiegów ochronnych w uprawach rzędowych, na plantacjach truskawek, trawnikach i innych terenach zielonych.

Cena 64,99 zł

Kwazar 0,5m Lanca mini do...

Kwazar 0,5m Lanca mini do opryskiwaczy Włókno szklane Oprysk Gaja Orion

Końcówka lancy wygięta jest pod kątem 45°, co znacznie ułatwia aplikację cieczy. Lanca o długości 50 cm. Wykonana z włókna szklanego, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Cena 49,99 zł

Kwazar Wężyk 1,5m do opryskiwacza...

Kwazar Wężyk 1,5m do opryskiwacza Orion Garden Pro Wzmocniony

Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa PVC, które zostało dodatkowo wzmocnione oplotem nylonowym, co znacznie wydłuża jego żywotność. Wężyk do opryskiwaczy Orion Kwazar odpowiada za odpowiedni przepływ cieczy ze zbiornika do lancy.

Cena 14,99 zł

Kwazar 2l Venus Super Foamer...

Kwazar 2l Venus Super Foamer Pianownica Czyszczenie 3 rodzaje piany 

Produkt przeznaczony do prac w warsztatach samochodowych, myjniach samochodowych oraz do miejscowego mycia elewacji. Produkt został wyposażony w 3 wymienne dysze, które wytwarzają trzy odmienne rodzaje piany- płynącą, średnią i gęstą.

Cena 99,99 zł

Kwazar 2l Gaja Opryskiwacz...

Kwazar 2l Gaja Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą Gwarancja Oprysk Solidny

O
pryskiwacz Gaja został stworzony dla klientów, którzy szukają sprzętu o niewielkim litrażu i jednocześnie wysokiej jakości wykonania. Opryskiwacz gaja jest wyposażony w lancę do oprysków  o długości 0,5m, co czyni go idealnym sprzętem do ogródków przydomowych.

Cena 122,99 zł

Kwazar 6 sztuk Dysze do opryskiwacza...

Kwazar 6 sztuk Dysze do opryskiwacza Orion + filtr Komplet Części wymienne
Komplet 6 dysz wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Zestaw zawiera dysze o różnym wydatku cieczy, filtr końcówki lancy oraz filtr cylindryczny, który zapobiega zapychaniu rozpylacza podczas pracy.

Cena 42,99 zł

Kwazar 15l Neptun Super Opryskiwacz...

Kwazar 15l Neptun Super Opryskiwacz ciśnieniowy + GRATIS Osłona Plecakowy Duży Profesjonalny Lanca

Neptun jest opryskiwaczem plecakowym dla profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i wygodę podczas wykonywania oprysków. Opryskiwacz Neptun został wykonany z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. 

Cena 359,98 zł

Kwazar 6l Orion Super opryskiwacz...

Kwazar 6l Orion Super opryskiwacz ciśnieniowy + GRATIS Osłona Wymagające prace Profesjonalny
To opryskiwacz,
który doskonale sprawdza się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych roślin ozodbnych, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i innych.

Cena 249,99 zł

Kwazar 15l Neptune Super Opryskiwacz...

Kwazar 15l Neptune Super Opryskiwacz ciśnieniowy Plecakowy Duży Profesjonalny Gwarancja

Opryskiwacz Neptune został wykonany z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Neptune jest opryskiwaczem plecakowym dla profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i wygodę podczas wykonywania oprysków.

Cena 339,98 zł

Kwazar Przedłużenie lancy 0,6m...

Kwazar Przedłużenie lancy 0,6m Opryskiwacz Orion Wydłużenie zasięgu

Przedłużka
wykonana z wysokiej jakości materiałów, o długości 60cm do lancy montowanej w opryskiwaczach firmy Kwazar. Dzięki niej możemy uzyskać lancę o długości 1,8m przy stosowaniu z oryginalną lancą 1,2m. Ułatwia opryskiwanie w trudno dostępnych miejscach, wysokich miejscach.

Cena 22,95 zł

Kwazar Pompka do opryskiwacza Orion...

Kwazar Pompka do opryskiwacza Orion Super Mocna Viton
Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest niezbędnym elementem do prawidłowego działania opryskiwacza. Specjalna rękojeść pompki umożliwia umieszczenie w niej lancy, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie.

Cena 46,99 zł

Kwazar 6l Orion Super opryskiwacz...

Kwazar 6l Orion Super opryskiwacz ciśnieniowy Wymagające prace Profesjonalny
To opryskiwacz,
który doskonale sprawdza się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych roślin ozodbnych, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów.

Cena 239,99 zł

Kwazar 12l Orion Super Opryskiwacz...

Kwazar 12l Orion Super Opryskiwacz ciśnieniowy Gwarancja Oprysk Ogród

Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem.

Cena 229,99 zł

Kwazar 15l Neptun Super EL...

Kwazar 15l Neptun Super EL Opryskiwacz ciśnieniowy elektryczny Plecakowy Duży zbiornik PRO

Opryskiwacze plecakowe polecane są szczególnie w przypadku pracy na dużym terenie. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na aplikację ok. 150 litrów cieczy, co daje 8-10 godzin ciągłej pracy. Doskonałe narzędzie do wykonywania długotrwałych zabiegów.  

Cena 1 099,01 zł

Kwazar 1l Malwa Opryskiwacz ręczny...

Kwazar 1l Malwa Opryskiwacz ręczny Żółty Kwiaty Polskie Oprysk Zraszanie

Opryskiwacz o pojemności 1l przeznaczony jest przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych. Seria Polskie Kwiaty- kształt opryskiwacza nawiązuje do kształtu kwiatu. Dzięki obrotowej głowicy możemy opryskiwać powierzchnie pod liśćmi roślin.

Cena 14,99 zł

Kwazar Oring 80x5 Dekiel Głowica...

Kwazar Oring 80x5 Dekiel Głowica Opryskiwacz Orion Części wymienne

Uszczelka ta pasuje do modeli opryskiwaczy ORION Super New 3, 6, 9, 12 oraz opryskiwacza Gaja. Część ta jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania opryskiwacza. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na działanie substancji chemicznych. 

Cena 8,00 zł

Kwazar 6l Róża Opryskiwacz...

Kwazar 6l Róża Opryskiwacz ciśnieniowy Ogród Opryskiwanie Pielęgnacja roślin

Opryskiwacz Róża został stworzony dla klientów, którzy szukają sprzętu prostego do wykonywania oprysków w ogrodzie i pielęgnacji roślin. Opryskiwacz jest wyposażony w lancę oraz wygodny pas nośny na ramie.

Cena 149,99 zł

Kwazar Łopata do śniegu zboża Wąska...

Kwazar Łopata do śniegu zboża Wąska Odśnieżanie Metalowa listwa Mrozoodporna Mocna 

Wąska łopata do śniegu od renomowanej firmy Kwazar. Wyposażona w wygodny trzonek z rączką i listwę aluminiową, która ułatwia skuwanie cienkiego lodu. Odznacza się wysoką odpornością na niskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

Cena 48,99 zł

Kwazar opryskiwacze - Sklep Białystok

Kwazar jest przedsiębiorstwem polskim działającym już na rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas wypracowane zostały rozwiązania, które służą do dziś posiadaczom ogrodów w Polsce, a także w wielu innych krajach na różnych kontynentach. Głównym polem produkcji jest wytwarzanie wyrobów z plastiku dla różnych branż, w tym w dużej mierze dla ogrodnictwa. Wśród produktów z logiem Kwazar można znaleźć profesjonalne opryskiwacze ogrodowe, opryskiwacze hobbystyczne, akcesoria do opryskiwaczy, ale też pułapki na owady, czy plastikowe łopaty do wykorzystania w pracach przydomowych. Firma Kwazar szczyci się minimalną liczbą reklamacji, a wynika to z przykładania olbrzymiej wagi wytwarzania swoich produktów tylko i wyłącznie z oryginalnych tworzyw przechodzących rygorystyczne testy wytrzymałościowe.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie sprzedażowym udostępnia do zakupu dla swoich klientów wiele produktów marki Kwazar, które klienci mogą wykorzystać do opryskiwania swoich roślin bez względu na wielkość upraw.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Kwazar.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie sprzedażowym udostępnia do zakupu dla swoich klientów wiele produktów marki Kwazar, które klienci mogą wykorzystać do opryskiwania swoich roślin bez względu na wielkość upraw. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Kwazar.