Marki

VERDENIA - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Verdenia Reparator do węża Redukcja...

Verdenia Reparator do węża Redukcja 3/4"x1/2" 2047 Łącznik

Reparator wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do użytku w systemach nawadniających i zraszających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży.

Cena 5,99 zł

Verdenia Reparator do węża Redukcja...

Verdenia Reparator do węża Redukcja 3/4"x1/2" LUX 2048 Łącznik

Reparatory (łącznik) do węża 3/4" - 1/2" wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do użytku w systemach nawadniających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, zapewniające solidny montaż węży.

Cena 4,69 zł

Verdenia Sekator kowadełkowy...

Verdenia Sekator kowadełkowy Ogrodniczy 21cm 4305 Suche gałęzie

Lekki i wygodny w użyciu sekator kowadełkowy do cięcia suchych i twardych gałęzi. Dzięki specjalnej budowie ostrza cięcie twardych gałęzi nie stanowi dla niego problemu. Posiada wygodną blokadę, dzięki której możemy zamknąć ostrze.

Cena 35,99 zł

Verdenia Sadzarka do cebul 4313...

Verdenia Sadzarka do cebul 4313 Cebulek kwiatowych Tulipanów

Sadzarka jest przeznaczona do wykonywania otworów
w glebie pod cebulki kwiatów. Wygodna obsługa dzięki mechanizmowi zgarniającemu i wysypującemu ziemię. Pozwoli usprawnić sadzenie cebulek, bez potrzeby używania szpadla lub łopatki. 

Cena 10,98 zł

Verdenia Szybkozłączka na wąż 1/2"...

Verdenia Szybkozłączka na wąż 1/2" 0378 Przelotowa Podłączenie węża
Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2". Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

Cena 2,99 zł

Verdenia Szybkozłączka Na Wąż 1/2"...

Verdenia Szybkozłączka Na Wąż 1/2" Lux 0597 Przelotowa

Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Wysokiej jakości szybkozłącza na wąż 1/2". Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego.

Cena 5,49 zł

Verdenia Reparator do węża 3/4" LUX...

Verdenia Reparator do węża 3/4" LUX 0600 Łącznik Naprawa

Reparator wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Cena 3,59 zł

Verdenia Pistolet zraszający AQUA 7...

Verdenia Pistolet zraszający AQUA 7 funkcji 9037 Podlewanie Mgiełka

Zraszacz pistoletowy 7 funkcyjny przeznaczony do wielu prac ogrodowych od podlewania, przez mycie, aż do zraszania. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Rękojeść pokryta antypoślizgowym tworzywem. Dodatkowo regulacja ciśnienia wody w pistolecie.

Cena 18,99 zł

Verdenia Pistolet zraszający Lanca...

Verdenia Pistolet zraszający Lanca 40cm 4306 Długi zasięg

Zraszacz do węża ogrodowego o solidnej konstrukcji. Zraszacz pistoletowy z lancą o długości 40cm posiada funkcje: mgiełka, strumień kątowy, centralny, prysznic,pełny, płaski, poziomy. Doskonały do podlewania kwiatów w donicach wiszących.

Cena 17,69 zł

Verdenia Zraszacz Impulsowy Metal...

Verdenia Zraszacz Impulsowy Metal 0385 Stalowy Mocny Podlewanie

Wytrzymały i niezawodny zraszacz pulsacyjny. Posiada regulację kąta zraszania od 0 do 360°. Pole nawadnianej powierzchni 18m2. Wydajność 12l/min - 3 Bar. Doskonały do nawadniania świeżo wysianej trawy i małych trawników przydomowych.

Cena 34,99 zł

Verdenia Stojak do węża ogrodowego...

Verdenia Stojak do węża ogrodowego Zwijacz 4312 Przechowywanie

Praktyczny i estetyczny stojak i nosidło na wąż ogrodowy ze zwijaczem. Stabilna konstrukcja stojaka zapewnia wygodne użytkowanie. Stojak i nosidło przeznaczone jest na wąż 3/4" oraz 1/2". Można zwinąć na stojaku 45 m węża średnicy 3/4" (19 mm) oraz 50 m węża 1/2" (12,5 mm).

Cena 53,98 zł

Verdenia Wieszak na wąż 2049 Stojak...

Verdenia Wieszak na wąż 2049 Stojak Uchwyt Przechowywanie

Solidny wieszak na wąż ogrodniczy wykonany z mocnego tworzywa. Posiada dodatkowe uchwyty do zawieszenia m.in. dysz zraszających czy pistoletów. Wieszak w kolorze szarym, posiada możliwość zawieszenia na ścianie za pomocą kołków lub gwoździ. 

Cena 9,99 zł

Verdenia Sekator Ogrodniczy 21cm 2050...

Verdenia Sekator Ogrodniczy 21cm 2050 Nożycowy Krzewy Drzewka

Sekator nożycowy
z profilowanym stalowym ostrzem o lekkiej oraz wytrzymałej konstrukcji ze specjalną sprężyną oraz mechanizmem zabezpieczającym. Świetnie nadaje się do cięcia gałęzi, żywopłotów i krzaków. Dzięki specjalnej rękojeści oraz sprężynie teleskopowej jest wygodny w użyciu.

Cena 9,99 zł

Verdenia Sekator nożycowy Ogrodniczy...

Verdenia Sekator nożycowy Ogrodniczy 20cm 0097 Świeże gałęzie

Sekator posiada bardzo mocne, szlifowane ostrze ze stali, które zapewnia czyste cięcie – świeże gałązki będą dokładnie ucięte, a nie poszarpane. Ostrze możemy w bardzo łatwy sposób zablokować, co znacznie polepsza bezpieczeństwo przechowywania. 

Cena 34,99 zł

Verdenia Sekator do gałęzi 62cm 0089...

Verdenia Sekator do gałęzi 62cm 0089 Mocny Świeże gałęzie

Sekator do gałęzi zielonych 62 cm wykonany z bardzo dobrej jakości stali. Długość ostrza: 7 cm. Długość całkowita: 62 cm. Wyposażony w wygodne, antypoślizgowe rączki z gumy, które zapobiegają wyślizgiwaniu się sekatora z rąk.

Cena 48,99 zł

Verdenia Sekator do gałęzi 74cm 0090...

Verdenia Sekator do gałęzi 74cm 0090 Świeże gałęzie Zielone pędy

Wykonany z bardzo dobrej jakości stali. Sekator do gałęzi zielonych i świeżych pędów to niezastąpione narzędzie w każdym ogrodzie. Sekator nożycowy dwuręczny Verdenia jest doskonały do pielęgnacji drzew owocowych, iglaków i wszystkich dużych roślin ogrodowych.

Cena 59,99 zł

Verdenia Sekator nożycowy teleskopowy...

Verdenia Sekator nożycowy teleskopowy 67-96cm 0092 Gałęzie Pędy

Sekator teleskopowy do gałęzi zielonych oraz pędów, wykonany z bardzo dobrej jakości stali. Producentem jest polska firma Galicja, słynąca z niezawodnych rzeczy do domu i ogrodu. Sprawdzi się w każdym ogrodzie przy cięciu drzewek.

Cena 86,99 zł

Verdenia Nożyce do Trawy obrotowe 90...

Nożyce do trawy 33 cm wykonane z bardzo dobrej jakości stali. Nożyce do trawy przydadzą się podczas pielęgnacji trawnika – dzięki nim pozbędziesz się wystających źdźbeł. Narzędzie nadaje się również do przycinania gałązek o niewielkiej średnicy, więc z powodzeniem możesz je wykorzystać do formowania krzewów oraz żywopłotów.

Cena 29,99 zł

Verdenia Nożyce do żywopłotu...

Verdenia Nożyce do żywopłotu teleskopowe 0094 Rozsuwane Długie
Nożyce do żywopłotu- teleskopowe- wykonane z bardzo dobrej jakości stali. Dzięki ich konstrukcji możesz dosięgnąć do wysokich partii krzewu bez konieczności używania drabiny, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy. Stalowe ostrza.

Cena 69,99 zł

Verdenia Piła ogrodnicza 33cm 0367...

Verdenia Piła ogrodnicza 33cm 0367 Piłka Lisi ogon Ręczna

Niezawodna piła przeznaczona ogrodnicza przeznaczona do wycinania drobnych gałęzi krzewów. Piła doskonale sprawdzi się podczas pracy w sadach, ogrodach i parkach, oraz wszędzie tam gdzie musimy formować drzewa i krzewy. Nie zajmuje dużo miejsca przy przechowywaniu.

Cena 18,99 zł

Verdenia Piła kabłąkowa 61cm 4315...

Verdenia Piła kabłąkowa 61cm 4315 Cięcie gałęzi zielonych zdrewniałych

Piła kabłąkowa to jedno z najpopularniejszych narzędzi ręcznych. Znajduje zastosowanie na działkach, w ogrodach czy warsztatach, gdzie przydaje się do cięcia drewna, gałęzi zarówno tych suchych, jak i świeżych. 

Cena 14,29 zł

Verdenia Spulchniacz Pazurki...

Verdenia Spulchniacz Pazurki Ogrodnicze 0078 Grabki Małe

Małe pazurki ogrodnicze ze stali. Narzędzie ręczne optymalne do pracy w gruncie kamienistym oraz w ciasnych rzędach upraw. Mini pazurki służą do spulchniania i napowietrzania gleby bez uszkadzania korzeni roślin.

Cena 5,99 zł

Verdenia Widełki ogrodnicze 3 zęby...

Verdenia Widełki ogrodnicze 3 zęby 4320 Plastik Lekkie
Doskonałe do pielenia, spulchniania, przesadzania, grabienia małych obszarów. Widełki ogrodnicze z tworzywa sztucznego. Lekkie, funkcjonalne widełki do prac ogrodowych wykonane z wysokiej jakości wzmocnionego tworzywa sztucznego. 

Cena 3,99 zł

Verdenia Grabie metalowe uniwersalne...

Verdenia Grabie metalowe uniwersalne 14 zębów B/K 0369 Mocne 

Niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Doskonale sprawdzą się podczas wygrabiania, spulchniania, zruszania ziemi pod zasiec. Wykonane z jednego wykroju, bardzo mocne, posłużą w gospodarstwie przez wiele lat.

Cena 10,98 zł

Verdenia Opryskiwacz ciśnieniowy...

Verdenia Opryskiwacz ciśnieniowy Flora 5l 4433 Ręczny Lanca

Opryskiwacz ciśnieniowy
idealny do rozpylania środków ochrony roślin, nawozów oraz do precyzyjnego nawadniania np. sadzonek. Przeznaczony do prac w ogrodach przydomowych, działkach, sadach, itp.
Cena 47,99 zł

Verdenia Opryskiwacz ciśnieniowy...

Verdenia Opryskiwacz ciśnieniowy Flora 8l 5479 Ręczny + Lanca

Opryskiwacz ciśnieniowy Flora to idealny sprzęt
do rozpylania środków ochrony roślin, nawozów oraz do precyzyjnego nawadniania np. sadzonek. wyjątkowo prosty w użyciu, solidny i trwały, przeznaczony do pracy w ogrodzie, na działce, w sadach, uprawach warzywnych i w szklarniach.

Cena 73,98 zł

Verdenia Piła ogrodnicza składana...

Verdenia Piła ogrodnicza składana 18cm 4316 Gałęzie Przycinanie

Piła ogrodnicza do gałęzi składana. Specjalnie wykonany profil zębów zapewni odpowiednie cięcie gałęzi. Uchwyt posiada antypoślizgową powłokę z tworzywa. Ostrze chowane, zostało wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej. Poręczna i mała- łatwa w przechowywaniu.

Cena 19,99 zł

VERDENIA Motyczka sercówka trójząb...

VERDENIA Motyczka sercówka trójząb Classic 0076 Rączka drewniana

Część robocza narzędzi wykonana została z bardzo wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na kolor ciemnozielony. Zapobiega to korozji oraz wpływa na żywotność produktu. Narzędzia Classic posiadają ergonomicznie uformowane uchwyty.

Cena 5,99 zł

Verdenia Grabki ogrodnicze 5 zębów...

Verdenia Grabki ogrodnicze 5 zębów 0075 Uniwersalne Spulchnianie

Małe grabki uniwersalne przydatne do drobnych prac w ogrodzie, na działce czy tarasie. Doskonałe narzędzie wielofunkcyjne, którym wypielisz, zruszysz ziemię i wygrabisz z niej liście oraz inne zanieczyszczenia. Trzon metalowy z rączką drewniana pokrytą miękkim tworzywem.

Cena 6,99 zł

Verdenia Łopatka ogrodnicza Classic...

Verdenia Łopatka ogrodnicza Classic 0077 Drewniana rączka
Mała, poręczna łopatka ogrodowa
to niezastąpiony element każdego domu oraz ogrodu. Produkt przeznaczony jest do rozsadzania, sadzenia oraz przesadzania roślin. Głowica łopatki umożliwia kopanie dołków o określonym kształcie oraz głębokości.

Cena 5,99 zł

Verdenia donice i doniczki - sklep

VERDENIA Akcesoria Ogrodowe jest to marka należąca do Firmy Handlowej Galicja Sp. z o.o., która swoją główną siedzibę ma w Brzeźnicy w województwie wielkopolskim. Stworzona ona została, aby odpowiedzieć na potrzeby ogrodników – pasjonatów, którzy realizując swoją pasję chcieli tworzyć wspaniałe i magiczne miejsca. Kolekcja akcesoriów ogrodowych Verdenia to zbiór rzeczy, które w sposób praktyczny odcisną piętno na realizacji tej pasji, ułatwiając ją poprzez użycie narzędzi ogrodowych, uatrakcyjniając ją poprzez możliwość wykorzystania wspaniałych donic i doniczek kwiatowych, czy wspomagając istotny element nawadniania w codziennej dbałości o ogród. Verdenia to najlepszy sposób na pielęgnację i ochronę naszych roślin. Te funkcjonalne i estetyczne akcesoria sprawią, że w domowym ogrodzie, na działce i balkonie zakwitną ulubione kwiaty, pachnące zioła, dorodne krzewy i drzewa. W zielonej krainie akcesoriów ogrodowych Verdenia znajduje się wszystko, co potrzebne do właściwej pielęgnacji i rozwoju roślin.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie umożliwia zakup wielu produktów tej marki.

Sklep BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Verdenia.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Sklep BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Verdenia. Verdenia to najlepszy sposób na pielęgnację i ochronę naszych roślin. Te funkcjonalne i estetyczne akcesoria sprawią, że w domowym ogrodzie, na działce i balkonie zakwitną ulubione kwiaty, pachnące zioła, dorodne krzewy i drzewa. W zielonej krainie akcesoriów ogrodowych Verdenia znajduje się wszystko, co potrzebne do właściwej pielęgnacji i rozwoju roślin.