LAMELA - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 93 produktów.

Pokazano 1-48 z 93 pozycji

LAMELA Doniczka Juka Połysk Szary...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Szary 19x19 + Wkład Donica Taras

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze szarym pasuje do prostych, loftowych, nowoczesnych wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 19x19 + Wkład Gładka Donica

Donica Finezja w kolorze mokka, struktura gładka i połyskująca. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy 19x19 + Wkład Donica Ogród

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Kolor kremowy dzięki swojej delikatności doskonale wpasuje się w praktycznie każde wnętrze. Donice rattanowe dobrze wyglądają obok mebli ogrodowych z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Czarny...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w klasycznym, czarnym kolorze pasuje do większości wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 19x19 + Wkład Donica Balkon 

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modny kolor biały sprawia, że donica będzie doskonale wyglądać w wielu aranżacjach. Donice rattanowe doskonale wyglądają obok mebli ogrodowych z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modna czerń sprawia, że donica pasuje do wielu wnętrz, dzięki czemu będzie zawsze bezpiecznym wyborem dla niezdecydowanych klientów. Donice o strukturze rattan świetnie komponują się z meblami z technorattanu.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały 19x19 + Wkład Weranda Donica

Efektowna doniczka plastikowa, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych.Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę. Doniczka idealnie pasuje do każdego wnętrza lub na zewnątrz.

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 25x25 + Wkład Donica Gładka

Bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna. Gładka donica w kolorze mokka z czarnym wkładem. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się.
Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Mokka 30x30 + Wkład Gładka Donica

Doniczka Finezja Połysk z wkładem będzie pasować do wielu wnętrz, sprawdzi się także jako donica ogrodowa. Przestrzeń pomiędzy dnem doniczki a wkładem pozwala regulować poziom wody i zapewnia stałą wilgotność korzeniom bez możliwości ich zalania.
Cena 79,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 19x19 + Wkład Donica Balkon

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze mokka pasuje do eleganckich wnętrz. Połyskująca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Czarny...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Czarny 19x19 + Wkład Taras Donica

Donica Finezja w kolorze czarnym, struktura rattan imitująca plecionkę. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Grafit...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Grafit metalik 19x19 + Wkład Donica Weranda 

Efektowna doniczka plastikowa w kolorze grafit metalik, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Doniczki sprzedawane są wraz z wkładem. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Cappuccino 30x30 + Wkład Taras Różanecznik

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor cappuccino pasuje do wielu aranżacji wnętrz. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 30x30 + Wkład Balkon Cyprysy 

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor biały to klasyczny odcień. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 30x30 + Wkład Weranda Bukszpan

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor mokka to klasyczny, brązowy odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru. 

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały 30x30 + Wkład Salon Monstera

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Biały kolor to uniwersalny i klasyczny odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru. 

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Kremowy 30x30 + Wkład Ogród Trawa pampasowa

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor kremowy pasuje do każdego wnętrza. Struktura donicy dłuto sprawdzi się w zestawienia nowoczesnych i klasycznych. Donica o strukturze dłuto brudzi się znacznie mniej niż donice gładkie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Mokka 25x25 + Wkład Balkon Lobelia 

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze mokka pasuje do wielu eleganckich wnętrz, pozwalając na stworzenie ciekawych aranżacji. Donice o strukturze rattan doskonale wyglądają obok mebli z technorattanu.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Kremowy 25x25 + Wkład Ogród Pelargonie

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor kremowy nada aranżacji delikatności. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 25x25 + Wkład Balkon Celozje

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze mokka- kawowy, ciemny odcień brązu, który pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Kremowy...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Kremowy 25x25 + Wkład Salon Bonsai

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w kolorze kremowym jest delikatna, dzięki czemu pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Biały 25x25 + Wkład Donica Begonia

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w ponadczasowym kolorze białym pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt 25x25 + Wkład Donica Bukszpan

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w najmodniejszym kolorze antracyt, który pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Donice o strukturze gładkiej pięknie połyskują i doskonale się prezentują.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Mokka 19x19 + Wkład Donica Dom 

Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Donica w kolorze mokka- ciemny, kawowy brąz pasuje do eleganckich pomieszczeń. Donica o fakturze dłuto są dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż ich gładkie odpowiedniki.

Cena 22,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Biały 14x14 + Wkład Gładka Taras 

Donica Finezja z czarnym wkładem. Tworzywo, z którego wykonano osłonki charakteryzuje się wysoką jakością- nie wygina się, bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka pięknie się prezentuje. Osłonka w kolorze białym.

Cena 15,98 zł

LAMELA Doniczka Finezja ECO Dłuto...

LAMELA Doniczka Finezja ECO Dłuto Biały 19x19 + Wkład Ekologiczna Donica

Efektowna, ekologiczna donica, która składa się w 40% z drewna. Wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę. 

Cena 36,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja ECO Dłuto...

LAMELA Doniczka Finezja ECO Dłuto Drewno 19x19 + Wkład Donica Ekologiczna  

Efektowna, ekologiczna donica, która składa się w 40% z drewna. Wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę. 

Cena 36,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Frappe...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Frappe 19x19 + Wkład Donica Balkon 

Doniczka idealnie pasuje do każdego wnętrza lub na zewnątrz. Efektowna doniczka plastikowa, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę.

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Mokka 19x19 + Wkład Donica Ogród

Efektowna doniczka plastikowa w kolorze mokka, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Doniczki sprzedawane są wraz z wkładem. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Antracyt 19x19 + Wkład Gładka Donica

Donica Finezja w kolorze antracyt, struktura gładka i połyskująca. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Biały 19x19 + Wkład Patio Donica

Donica Finezja w kolorze białym, struktura rattan imitująca plecionkę. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Mokka...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Mokka 19x19 + Wkład Weranda Donica

Donica Finezja w kolorze mokka, struktura rattan imitująca plecionkę. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 35,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto ECO...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto ECO Drewno 25x25 + Wkład Donica ekologiczna

Ekologiczna donica z domieszką drewna(około 40%). Kolor donicy imituje naturalne drewno. Finezja Dłuto wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę.

Cena 64,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Kremowy 25x25 + Wkład Donica Śliska

Bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna. Gładka donica w kolorze kremowym z czarnym wkładem. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się.
Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Biały 25x25 + Wkład Donica Weranda  

Donica w kolorze białym posiada czarny wkład. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale. Finezja Rattan doskonale zgrywa się z meblami z technorattanu. Piękna struktura plecionki doskonale pasuje zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Biały 30x30 + Wkład Donica Weranda

Doniczka Finezja z wkładem będzie pasować do wielu wnętrz, sprawdzi się także jako donica ogrodowa. Przestrzeń pomiędzy dnem doniczki a wkładem pozwala regulować poziom wody i zapewnia stałą wilgotność korzeniom bez możliwości ich zalania.
Cena 89,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Rattan...

LAMELA Doniczka Finezja Rattan Kremowy 30x30 + Wkład Donica Balkon

Doniczka Finezja z wkładem będzie pasować do wielu wnętrz. Przestrzeń pomiędzy dnem doniczki a wkładem pozwala regulować poziom wody i zapewnia stałą wilgotność korzeniom bez możliwości ich zalania.
Cena 89,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Połysk...

LAMELA Doniczka Finezja Połysk Kremowy 19x19 + Wkład Donica Salon

Donica Finezja w kolorze kremowym, struktura gładka i połyskująca. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się. Bardzo staranne wykonanie powoduje, że osłonka wygląda perfekcyjnie. 

Cena 32,99 zł

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały...

LAMELA Doniczka Finezja Dłuto Biały 25X25 + Wkład Balkon Donica

Finezja Dłuto wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych. Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale, a całość stanowi niezwykłą ozdobę. Każda donica posiada czarny wkład.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Grafit...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Grafit metalik 25x25 + Wkład Ogród Pelargonie

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Donica w nowoczesnym kolorze grafit metalik pasuje do nowoczesnych wnętrz, pozwalając na stworzenie wielu ciekawych aranżacji. Donice o strukturze dłuto brudzą się znacznie mniej niż gładkie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Mokka 30x30 + Wkład Balkon Hortensja

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor mokka to klasyczny, brązowy odcień. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit Metalik 30x30 + Wkład Salon Dracena

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor grafit metalik to bardzo nowoczesny odcień. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt...

LAMELA Doniczka Juka Połysk Antracyt 30x30 + Wkład Biuro Sansewieria 

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor antracyt to ostatnio bardzo popularny, modny odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru bez względu na aranżację. 

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Mokka...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Mokka 30x30 + Wkład Weranda Dracena

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor mokka to klasyczny, ciemny brąz. Struktura donicy dłuto sprawdzi się w zestawienia nowoczesnych i klasycznych. Donica o strukturze dłuto brudzi się znacznie mniej niż donice gładkie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Grafit...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Grafit Metalik 30x30 + Wkład Do sypialni Kaladium

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor grafit metalik pasuje do nowoczesnych wnętrz. Struktura donicy dłuto sprawdzi się w zestawienia nowoczesnych w mieszkaniach loftowych. Donica o strukturze dłuto brudzi się znacznie mniej niż donice gładkie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Biały...

LAMELA Doniczka Juka Dłuto Biały 30x30 + Wkład Salon Paprocie

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor biały jest klasykiem i pasuje prawie do wszystkiego. Struktura donicy dłuto sprawdzi się w zestawieniach nowoczesnych jak i klasycznych. Donica o strukturze dłuto brudzi się znacznie mniej niż donice gładkie.

Cena 59,99 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Grafit metalik 25x25 + Wkład Taras Strelicja

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor grafit metalik to jeden z najmodniejszych odcieni. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały...

LAMELA Doniczka Juka Rattan Biały 25x25 + Wkład Weranda Fuksje

Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor biały jest ponadczasowy i zawsze modny. Struktura donicy rattan będzie się dobrze komponować z meblami ogrodowymi z technorattanu, które stworzą razem niepowtarzalny klimat na Twoim tarasie.

Cena 43,98 zł

Lamela doniczki - sklep

Przedsiębiorstwo produkcji tworzyw sztucznych Lamela obecne jest na rynku już ponad 30 lat (działa od 1986 roku). Ta pochodząca z Łowicza w województwie łódzkim firma przez ten długi czas swojej działalności stała się znaczącym producentem w branży tworzywowej w Polsce, a także zajmuje się eksportem swoich produktów na wiele rynków zagranicznych. W swoim asortymencie produkcyjnym ma ponad dwieście różnych wyrobów, wśród których istotne znaczenie odgrywają produkty dedykowane do domu i ogrodu, takie jak różnego rodzaju donice czy kwietniki. Co ciekawe nazwa firmy jest powiązana z tworzywami sztucznymi i oznacza fragment struktury krystalicznej tworzywa sztucznego.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie sprzedażowym umożliwia także zakup produktów tego renomowanego przedsiębiorstwa. Ich produkty cechują się najwyższą jakością, a także bogatym wzornictwem, które może urozmaicić i wzbogacić wizualny efekt w miejscu ich wykorzystania.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Lamela.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie sprzedażowym umożliwia także zakup produktów tego renomowanego przedsiębiorstwa Lamela. Ich produkty cechują się najwyższą jakością, a także bogatym wzornictwem, które może urozmaicić i wzbogacić wizualny efekt w miejscu ich wykorzystania.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Lamela.