SPÓJNIA - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Spójnia 6,5g Ogórek Śremski F1...

Spójnia 6,5g Ogórek Śremski F1 Gruntowy Plenny Nasiona Zaprawiane

Odmiana bardzo popularna na rynku. Przeznaczona do konserwowania i kwaszenia. Owoce cylindryczne, bez szyjki, o nasadzie lekko zaokrąglonej, z małą komorą nasienną. Brodawki duże, liczne. Polecany do konserwowania i do kwaszenia.

Cena 4,59 zł

SPÓJNIA 5G NASIONA INKRUSTOWANE...

Odmiana wczesna, z partenokarpią, drobnobrodawkowa. Owoce kształtne o małej komorze nasiennej, bez skłonności do przerastania na grubość i żółknięcia. Stosunek długości do szerokości owocu wynosi 2,8-2,9 : 1.  Odmiana bardzo plenna, charakteryzująca się dużym stopniem odporności na choroby. Przeznaczona do konserwowania i kwaszenia.

Nasiona ogórka o wysokich parametrach jakościowych

Cena 2,59 zł

Spójnia nasiona - sklep

SPÓJNIA” Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Spółka z o.o. z siedzibą w Nochowie to firma hodowlano-nasienna z niemal 100-letnią tradycją, której właścicielem w 100%  jest Agencja Nieruchomości Rolnych. Swoją działalność opiera głównie na hodowli twórczej i zachowawczej roślin warzywnych, produkcji materiału siewnego  oraz konfekcjonowaniemu i sprzedaży nasion warzyw, kwiatów i ziół. Misją tej firmy jest konsekwentna realizacja polityki projakościowej w trosce o jakość produktów i zadowolenie klienta oraz pozytywny wizerunek firmy. Wykorzystując doświadczenia, które sięgają 1917 roku oraz współczesne najnowocześniejsze technologie i techniki hodowli roślin, dąży ono do uzyskania produktów najwyższej jakości. Odmiany wyhodowane posiadają cechy poszukiwane przez różne grupy odbiorców i dostosowane są do warunków klimatyczno-glebowych naszego kraju oraz krajów naszej strefy klimatycznej.

Produkty pochodzące od firmy Spójnia są dostępne w szerokim asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Spójnia.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Swoją działalność opiera głównie na hodowli twórczej i zachowawczej roślin warzywnych, produkcji materiału siewnego  oraz konfekcjonowaniemu i sprzedaży nasion warzyw, kwiatów i ziół. BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Spójnia.