KARD - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

KARD 82 Łopatka rozsadowa wąska...

KARD 82 Łopatka rozsadowa wąska Metalowa Pikowanie

Mała, zaokrąglona, wykonana z jednego kawałka metalu i zaostrzona na końcu łopatka do wszelkich drobnych prac w ogrodzie, tarasie oraz na balkonie, a w szczególności do rozsadzania niezbyt dużych roślin z niewielką bryłą korzeniową.
Cena 19,99 zł

KARD 83 Łopatka ogrodnicza Mocna...

KARD 83 Łopatka ogrodnicza Mocna Stalowa Plastikowa rączka

Mała łopatka ogrodnicza mocna, do drobnych prac w ogrodzie. Dzięki mocnemu połączeniu głowicy z rączką, narzędzie jest bardzo trwałe i odporne na wyginanie. Doskonała łopatka do nasadzeń, kopania dołków pod rośliny oraz sadzenia cebulek kwiatowych.

Cena 21,99 zł

KARD 81 Łopatka ogrodnicza Szeroka...

KARD 81 Łopatka ogrodnicza Szeroka Rozsadowa Stalowa

Mała łopatka ogrodnicza szeroka do drobnych prac w ogrodzie. Dzięki szerokiej głowicy wykopiemy dołek znacznie szybciej, ponadto możemy w takiej łopatce przenieść znacznie więcej ziemi, niż w jej wąskiej odpowiedniczce.

Cena 19,99 zł

KARD 85 Szpadel Saperka 61cm Mały...

Kard 85 Szpadel Saperka 61cm Mały Poręczny Krótki

Saperka-szpadel
wykonana z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem o długości 40cm. Jest lekka i ze względu na swoje wymiary, bardzo poręczna. Doskonała na biwak oraz jako stałe wyposażenie samochodu- będzie przydatna gdy zakopie się samochód, dzięki niej łatwo odkopiemy koło.

Cena 39,99 zł

KARD 125 Motyczka mała 30cm Do gleby...

KARD 125 Motyczka mała 30cm Do gleby ogrodu

Mała motyczka uniwersalna, wykonana z wysokiej jakości stali o szerokości 12 cm, z drewnianym trzonkiem o długości 30 cm. Poręczne, niewielkie narzędzie doskonałe do drobnych prac w ogrodzie. Pewnie trzyma się w dłoni i nie ślizga, pozwala wykonać pracę szybko i lekko.

Cena 22,99 zł

KARD 126 Spulchniacz mały 30cm Ręczny...

KARD 126 Spulchniacz mały 30cm Ręczny Drewniany trzonek

Spulchniacz mały metalowy o szerokości 6cm z drewnianą rączką o długości 30 cm. Jego głównym przeznaczeniem jest spulchnianie i napowietrzanie ziemi przed nasadzeniami kwiatów, bylin oraz wysiewem nasion warzyw i kwiatów.

Cena 24,99 zł

KARD 71 Motyczka klasyczna 55cm...

KARD 71 Motyczka klasyczna 55cm Spulchnianie gleby

Motyczka pozwala zruszyć grunt przed nasadzeniami, pomaga także przekopać zasiany na zielony nawóz materiał poplonowy wraz z ziemią, dzięki czemu staje się pulchniejsza i bardziej żyzna. Motyczka KARD 55cm nr 71 to klasyczne narzędzie niezbędne w każdym ogrodzie.

Cena 24,99 zł

KARD 47 Motyczka uniwersalna 80cm...

KARD 47 Motyczka uniwersalna 80cm Kopaczka Trójząb

Motyczka uniwersalna średnia. Trzonek prosty o długości 80 cm, wykonany z drewna. Wyposażona w trójząb, który znacznie ułatwia pracę w ciężkiej glebie. Pozwala na sprawne przekopanie i spulchnienie ziemi pod nowe nasadzenia i wysiew nasion warzyw oraz kwiatów.

Cena 24,99 zł

KARD 138 Motyczka dwuramienna NCV...

KARD 138 Motyczka dwuramienna NCV Szerokość 16cm Kopaczka

Motyczka dwuramienna NCV o szerokości 16cm, wykonana z wysokiej jakości hartowanej stali z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonała do przygotowania podłoża pod uprawy czyli pielenia, spulchniania i przekopywania ziemi.

Cena 39,99 zł

KARD 96 Widły 10-zębne Stalowe Do...

KARD 96 Widły 10-zębne Stalowe Do ziemniaków

Widły 10-zębne to idealne narzędzie do przerzucania i kopania ziemniaków. Ich końce są zakończone tępymi kulkami, dzięki czemu nie istnieje ryzyko nadziania ziemniaka na ząb wideł. Pozwalają na szybkie wykonanie pracy bez uszkodzeń warzyw. Wykonane z wysokiej jakości stali.

Cena 79,99 zł

KARD 50 Motyczka sercówka Trójząb...

KARD 50 Motyczka sercówka Trójząb 80cm Widełki Pielenie

Motyczka sercówka z trójzębem to uniwersalne narzędzie doskonale przystosowane do pracy w ogrodzie. Posiada długi trzonek. Sprawdzi się podczas pielenia, kopania, spulchniania i nasadzeń, kiedy należy przygotować ziemię dla nowych roślin. Wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo.

Cena 26,99 zł

KARD 22 Grabki małe 8-zębne 60cm...

KARD 22 Grabki małe 8-zębne 60cm Ogrodnicze Trzonek

Sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie zwykłe grabie są zbyt duże, by sobie poradzić. Doskonałe do wygrabiania martwych liści i igieł spod krzewów, drobnych prac porządkowych np. na cmentarzu. Wykonane z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo.

Cena 24,99 zł

KARD 7 Szpadel ze stopą 190mm Stalowy...

KARD 7 Szpadel ze stopą 190mm Stalowy Drewniany trzonek

Szpadel ze stopą, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem. Dzięki odpowiedniej budowie pozwala na lepsze wbicie w ziemię, co przydaje się zwłaszcza podczas pracy z glebami twardymi. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany.

Cena 69,89 zł

KARD 15 Grabie belka płaska 12 zębów...

KARD 15 Grabie belka płaska 12 zębów Do liści siana
 
Grabie metalowe 12-zębne nieoprawione, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej blachy stalowej. Z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm. Na środku listwy znajduje się stożkowa tulejka, służąca do mocowania trzonka. 

Cena 39,99 zł

KARD 30 Grabko-łopatka ogrodowa...

KARD 30 Grabko-łopatka ogrodowa Wielofunkcyjna Stalowa

Grabko - łopatka ogrodnicza jest to idealne narzędzie używane w ogrodnictwie. Wielofunkcyjna, wygodna, pod ręką mamy od razu dwa narzędzia i możemy nimi w łatwy sposób manewrować. Przydatna podczas pielenia, grabienia i przygotowywania ziemi pod nasadzenia.

Cena 14,99 zł

KARD 121 Grabki małe ogrodowe 6-zębne...

KARD 121 Grabki małe ogrodowe 6-zębne 30cm Stalowe

Doskonałe do drobnych prac ogrodowych, sprawdzą się w małych zakamarkach ogrodu, gdzie potrzeba niewielkich narzędzi. Dobrze wykonane, wygrabiają dokładnie. Grabki małe 6-zębne oprawione prostym trzonkiem drewnianym o długości 30 cm i średnicy 23 mm.
Cena 22,99 zł

KARD 86 Wycinacz do szparagów...

KARD 86 Wycinacz do szparagów Chwastów Stalowy

Metalowy wycinacz do szparagów i chwastów z plastikową rączką o długości 58 cm. Doskonałe narzędzie ogrodnicze, które posiada kilka zastosowań. Głównym jego przeznaczeniem jest usuwanie chwastów poprzez podcinanie ich- zarówno tych w trawniku, jak i pomiędzy kostką brukową.

Cena 19,99 zł

KARD 32 Spulchniacz ręczny "Norkros"...

KARD 32 Spulchniacz ręczny "Norkros" 3-zębny Solidny Stal

Spulchniacz ręczny NORKROS to tradycyjne narzędzie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną tego spulchniacza jest głowica (3-zębna) wykonana z najwyższej jakości stali. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania i napowietrzania gleby.

Cena 42,99 zł

KARD 34 Spulchniacz ręczny Pazury...

KARD 34 Spulchniacz ręczny Pazury Stalowy Kultywator

Spulchniacz ręczny - pazury wykonany z wysokiej jakości stali, z trzema zębami, o szerokości rozstawnej 9.5 cm. Trzonek drewniany o długości 110 cm. Przeznaczony głównie do napowietrzania i przekopywania ziemi. Przygotowuje ziemię pod nowe nasadzenia.

Cena 35,99 zł

KARD 102 Wycinacz do chwastów...

KARD 102 Wycinacz do chwastów Drewniany trzonek Stalowy

Głównym jego przeznaczeniem jest usuwanie chwastów poprzez podcinanie ich- zarówno tych w trawniku, jak i pomiędzy kostką brukową. Metalowy wycinacz do chwastów z drewnianym trzonkiem. Doskonałe narzędzie ogrodnicze, które posiada kilka zastosowań.

Cena 35,99 zł

KARD 1 Szpadel niski ogrodowy Stalowy...

KARD 1 Szpadel niski ogrodowy Stalowy drewniany trzonek

Narzędzie przeznaczone głównie do kopania, posiada prostą głowicę, co przydaje się zwłaszcza podczas wyrównywania terenu. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany. Szpadel niski, ogrodowy, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem.

Cena 59,99 zł

KARD 306 Oczyszczacz bruku Ręczny...

KARD 306 Oczyszczacz bruku Ręczny Kostka brukowa Szpikulec

Oczyszczacz bruku to narzędzie, które pomaga w pozbyciu się mchu z kostki brukowej. Dwie końcówki narzędzia o różnym przeznaczeniu ułatwiają pracę, dzięki nim dostaniemy się wen wszystkie zakamarki wymagające oczyszczenia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. 

Cena 29,99 zł

KARD 132 Motyczka jednoramienna NCV...

KARD 132 Motyczka jednoramienna NCV Szerokość 14cm Hartowana

Doskonałe narzędzie do spulchniania, kopania, przygotowywania gruntu pod nowe nasadzenia i wysiew nasion. Ponadczasowe, wielofunkcyjne narzędzie. Motyczka jednoramienna o szerokości 14cm, wykonana z wysokiej jakości hartowanej stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm.

Cena 37,99 zł

KARD 123 Motyczka sercówka Trójząb...

KARD 123 Motyczka sercówka Trójząb 30cm Pielenie Widełki

Sprawdzi się podczas pielenia, kopania, spulchniania i nasadzeń, kiedy należy przygotować ziemię dla nowych roślin. Wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Motyczka sercówka z trójzębem to uniwersalne narzędzie doskonale przystosowane do pracy w ogrodzie.

Cena 26,99 zł

KARD 143 Trzonek kij do grabi FI28...

KARD 143 Trzonek kij do grabi FI28 150cm Drewniany

Drewniany trzonek do grabi o przekroju 28mm i długości 150cm. Nie posiada gwintu do wkręcania, dlatego należy montować grabie na trzonku za pomocą gwoździ. Końcówka kija jest zaokrąglona, dzięki czemu użytkowanie jest bezpieczniejsze. Wykonany z drewna o dużej wytrzymałości.

Cena 14,99 zł

KARD 98 Widły ogrodnicze do kopania...

KARD 98 Widły ogrodnicze do kopania T-90 Drewniany trzonek

Widły ogrodnicze do kopania tzw. amerykańskie, to ręczne narzędzie, składające się z drewnianego trzonka oraz metalowej końcówki z długimi, szerokimi, lekko zakrzywionymi ku przodowi zębami. Widły służą np: do spulchnianie gleby.

Cena 99,99 zł

KARD 90 Łopata piaskowa Plastikowa...

Ręczne narzędzie składające się z trzonka i zamocowanej na nim szerokiej, płaskiej lub odpowiednio zakrzywionej części roboczej. Część roboczą wykonuje się, w zależności od przeznaczenia, z twardej stalowej blachy, tworzyw sztucznych, aluminium, często z wygiętymi krawędziami, zapobiegającymi zsuwaniu się zawartości i wzmacniającymi łyżkę.

Cena 56,99 zł

KARD 89 Łopata piaskowa Drewniany...

KARD 89 Łopata piaskowa Drewniany trzonek Do soli drogowej

Ręczne narzędzie składające się ze styliska i zamocowanej na nim szerokiej, płaskiej lub odpowiednio zakrzywionej części roboczej, nazywanej łyżką lub czerpakiem. Model będący przedmiotem sprzedaży jest wyposażony w stylisko drewniane.

Cena 49,99 zł

KARD 210 Motyka kuta 3-zębna Mocna...

KARD 210 Motyka kuta 3-zębna Mocna Solidna Duża

Wykonana za stalowej blachy motyka przeznaczona do wielu prac ogrodniczych. Masywna tuleja do osadzenia na typowym drewnianym trzonku. Powierzchnia narzędzia lakierowana na kolor zielony.

Cena 89,99 zł

KARD 19 Grabie belka płaska 16 zębów...

KARD 19 Grabie belka płaska 16 zębów Do siana liści

Grabie metalowe 16-zębne nieoprawione, stosowane w ogrodnictwie do rozdrabniania gleby, wykonywane są w postaci wykroju z grubej (4–6 mm) blachy stalowej. Jest to listwa o wymiarach 80 x 400–500 mm, z jednej strony tej listwy wycięte są zęby na głębokość 50–70 mm.

Cena 49,97 zł

KARD 72 Motyczka ogrodowa 60cm...

KARD 72 Motyczka ogrodowa 60cm Szerokość robocza 12cm

Narzędzie pozwalające doskonale wykonywać prace ogrodnicze t.j. pielenie, przekopywanie, spulchnianie gleby. Wysokiej jakości stal zastosowana w produkcji gwarantuje dobrą jakość, która przekłada się na długie lata niezawodnego działania. Motyczka ogrodowa z trzonkiem metalowym.

Cena 22,69 zł

KARD 29 Grabki ogrodnicze uniwersalne...

KARD 29 Grabki ogrodnicze uniwersalne 30cm Stalowe Motyczka

Małe grabki z motyczką, otrzonowane, trzonek metalowy, rączka plastikowa. Pozwala na wykonywanie drobnych prac w ogrodzie. Narzędzie wielofunkcyjne, zapewniające wygodną pracę z szybką możliwością zmiany narzędzia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Cena 23,99 zł

KARD 37 Spulchniacz mały 60cm Ręczny...

KARD 37 Spulchniacz mały 60cm Ręczny Stalowy

Spulchniacz mały 3-zębny, trzonek metalowy z rączką plastikową. Przeznaczony do spulchniania i napowietrzania gleby. Pozwala na lepsze przygotowanie ziemi pod uprawy, nasadzenia roślin, wysiew nasion kwiatów i warzyw.

Cena 22,99 zł

KARD 80 Dołownik Pikownik Rozsadowy...

KARD 80 Dołownik Pikownik Rozsadowy Wysiew Sadzenie

Dołownik do sadzenia roślin. Dzięki niemy w łatwy sposób zrobimy otwór w ziemi pod nasadzenia roślin. Doskonale sprawdzi się także podczas sadzenia cebulek kwiatowych, przed wysiewem nasion warzyw i roślin kwiatowych. Oprawa metalowa. Solidna plastikowa rączka.

Cena 16,99 zł

KARD 73 Motyczka ogrodowa 30cm Do...

KARD 73 Motyczka ogrodowa 30cm Do ziemi Stalowa

Motyczka ogrodnicza metalowa, rączka plastikowa. Niewielkie, bardzo poręczne narzędzie ogrodnicze pozwala wykonać pracę w każdym miejscu, a zwłaszcza tam, gdzie standardowe narzędzia nie są w stanie się zmieścić. Doskonała do spulchniania i przekopywania małych obszarów.

Cena 22,99 zł

KARD 84 Trójząb Mały Stalowy Rękojeść...

KARD 84 Trójząb Mały Stalowy Rękojeść Łopatka

Mała łopatka ogrodnicza-trójząb do drobnych prac ogrodniczych. Długość łopatkito 30cm, zaś jej szerokość wymosi 8cm.Na końcu trzonu jest wbudowana rączka plastikowa, która zapewnia dobry chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni. 

Cena 18,99 zł

KARD 75 Obsypnik mały Radełko pług...

KARD 75 Obsypnik mały Radełko pług Stalowy

Wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone dp pielęgnacji roślin. Może być wykorzystywane jako opielacz przy zabiegach odchwaszczania i spulchniania gleby w międzyrzędziach. Obsypnik mały, metalowy z drewnianym trzonkiem o długości 130 cm, do obsypywania warzyw, szerokość 13,6 cm.

Cena 59,99 zł

KARD 46 Motyczko-sercówka Fi28...

KARD 46 Motyczko-sercówka Fi28 Kopaczka Motyka

Motyczko-sercówka wykonana z metalu, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Nadaje się do wielu prac ogrodowych np. do kopania, spulchniania gleby, przekopywania i usuwania chwastów. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Cena 36,99 zł

KARD 58 Motyczka jednoramienna...

KARD 58 Motyczka jednoramienna Szerokość 16cm Spulchnianie

Motyczka jednoramienna o szerokości 16cm, wykonana z wysokiej jakości stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonałe narzędzie do spulchniania, kopania, przygotowywania gruntu pod nowe nasadzenia i wysiew nasion. Ponadczasowe, wielofunkcyjne narzędzie.

Cena 39,99 zł

KARD 56 Motyczka jednoramienna...

KARD 56 Motyczka jednoramienna Szerokość 14cm Przekopywanie

Motyczka jednoramienna o szerokości 14cm, wykonana z wysokiej jakości stali, z drewnianym trzonkiem o długości 110cm. Doskonałe narzędzie będące niezastąpionym w Polskich ogrodach od wielu lat. Pozwala w łatwy sposób przygotować ziemię pod uprawy.

Cena 37,99 zł

KARD 36 Spulchniacz mały 80cm...

KARD 36 Spulchniacz mały 80cm Kultywator Ręczny

Spulchniacz mały wykonany z wysokiej jakości stali, o szerokości 6cm z drewnianym trzonkiem o długości 80cm. Doskonale spulchnia i napowietrza ziemię, dzięki czemu łatwo możemy przygotować grunt pod nowe uprawy lub nasadzenia. Lekki i wygodny w użyciu.

Cena 24,99 zł

KARD 124 Motyczka uniwersalna mała...

KARD 124 Motyczka uniwersalna mała 30cm Kopaczka Poręczna

Motyczka ogrodnicza metalowa z drewnianym trzonkiem o długości 30 cm. Małe, poręczne narzędzie do wykonywania drobnych prac w ogrodzie. Drewniany trzonek pewnie trzyma się w dłoni, a stalowa głowica jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dobra do spulchniania i pielenia.

Cena 24,99 zł

KARD 38 Spulchniacz mały 30cm Stalowy...

KARD 38 Spulchniacz mały 30cm Stalowy Ręczny

Spulchniacz mały o szerokości 6cm, wykonany z wysokiej jakości stali, z metalowym trzonkiem i plastikową rączką o długości 30cm. Przeznaczony głównie do spulchniania i napowietrzania gleby. Doskonale przygotowuje ziemię pod nowe nasadzenia i wysiew nasion warzyw oraz kwiatów.

Cena 22,99 zł

KARD 39 Spulchniacz mały 25cm Ręczny...

KARD 39 Spulchniacz mały 25cm Ręczny Stalowy

Spulchniacz mały o szerokości 6cm, wykonany z wysokiej jakości stali, z metalowym trzonkiem i plastikową rączką o długości 25cm. Przeznaczony głównie do spulchniania i napowietrzania gleby przed wysiewem, nasadzeniami. Trwały i mocny, spulchniacz polskiej firmy.
Cena 22,99 zł

KARD 301 Zbierak do owoców Na trzonku...

KARD 301 Zbierak do owoców Na trzonku Zrywacz Stalowy

Głównym jego przeznaczeniem jest zbieranie i zrywanie jabłek z ciężko dostępnych, wysokich partii drzew owocowych. Zbierak na długim, drewnianym trzonku pozwala na ich zebranie bez ryzyka obicia i zniszczenia. Wygodny i niezwykle łatwy w użyciu.

Cena 49,99 zł

KARD 96 Widły 4-zębne Nieoprawne...

KARD 96 Widły 4-zębne Nieoprawne Stalowe Do siana obornika

Widły 4-zębne to idealne narzędzie do przerzucania obornika, siana czy skoszonej trawy. Pozwalają na szybkie przerzucenie materiału, co przekłada się znacząco na czas pracy. Wykonane z wysokiej jakości stali.

Cena 69,99 zł

KARD 170 Szpadel nitowany 190mm...

KARD 170 Szpadel nitowany 190mm Stalowy Mocny Kopanie

Szpadel nitowany, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem. Narzędzie przeznaczone głównie do kopania, posiada prostą głowicę, co przydaje się zwłaszcza podczas wyrównywania terenu. Mocny i wytrzymały, solidnie wykonany.

Cena 69,99 zł

KARD 293 Spulchniacz obrotowy...

KARD 293 Spulchniacz obrotowy Podcinacz Solidny Stalowy

Spulchniacz obrotowy z podcinaczem to narzędzie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Cechą charakterystyczną tego spulchniacza jest głowica obrotowa, która posiada szeregi zębów oraz urządzenie do podcinania korzeni i chwastów. Narzędzie przeznaczone głównie do spulchniania.

Cena 109,99 zł

Kard sklep narzędzia

Przedsiębiorstwo Kard, które ulokowane jest w Nakle nad Notecią w województwie kujawsko-pomorskim, istnieje już na rynku od 1977 roku. Od początku swojej działalności jego głównym zainteresowaniem były narzędzia gospodarcze i narzędzia ogrodowe, których szeroką gamę możemy cały czas ujrzeć w sprzedaży. Jedną z głównych zasad, którymi w swojej działalności kieruje się ta firma jest dostosowanie się do potrzeb swoich klientów, a dzieje się tak przez nieustanne ulepszanie i zmienianie produkowanego asortymentu. Produkowanie narzędzia gospodarcze i ogrodnicze cechują się bardzo dobrą wytrzymałością i są tworzone z półproduktów o wysokiej jakości, co przekłada się na jakość produktu końcowego.

Dostępna oferta sklepu ogrodniczego BIATOM.PL obejmuje także wiele produktów tego przedsiębiorstwa. Można w asortymencie sklepu znaleźć różnorodne narzędzia ogrodnicze, które w znaczny sposób ułatwią nam pracę w naszym ogródku, chociażby przy niezbędnych czynnościach pielęgnacyjnych.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Kard.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Dostępna oferta sklepu ogrodniczego BIATOM.PL obejmuje także wiele produktów tego przedsiębiorstwa. Można w asortymencie sklepu znaleźć różnorodne narzędzia ogrodnicze, które w znaczny sposób ułatwią nam pracę w naszym ogródku, chociażby przy niezbędnych czynnościach pielęgnacyjnych.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Kard.