TARGET - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Target 500g Preparat do szamb...

Doskonale nadaje się do mikrobiologicznej obróbki ścieków. Preparat pozwala na skuteczną poprawę warunków środowiskowych oraz sanitarnych obiektów inwentarskich bezściółkowych, usuwa również przykre zapachy oraz skażenia mikrobiologiczne w otoczeniu takich obiektów.

Cena 22,99 zł

Target 1kg Preparat do szamb...

Preparat do szamb pozwala na skuteczną poprawę warunków środowiskowych oraz sanitarnych obiektów inwentarskich bezściółkowych, usuwa również przykre zapachy oraz skażenia mikrobiologiczne w otoczeniu takich obiektów.

Cena 35,99 zł

Target 1 kg nawóz do tui iglaków...

Target 1kg nawóz do tui iglaków żywotników z mikroskładnikami. Dzięki systematycznemu nawożeniu rośliny będą odporniejsze na niesprzyjające warunki środowiskowe. Zapobiegnie to również rozprzestrzenianiu się chorób grzybowych. Wyrosną nam zdrowe, pięknie wybarwione rośliny.

Cena 6,59 zł

Target 10 kg Nawóz do tui iglaków...

Tuje, inaczej żywotniki, tak jak wszystkie iglaki preferują gleby kwaśne. Mogą rosnąć na stanowiskach słonecznych i półcienistych. Tuje przycinane na żywopłoty nie znoszą mroźnych wiatrów w okresie zimy, które powodują zasychanie pędów. Źle znoszą również zachwaszczenie.

Cena 49,99 zł

Target 15 kg Nawóz do trawników z...

Naturalny nawóz do trawników zawierający magnez, wapń i mikroelementy. Stosować na trawnikach z glebą o odczynie bardzo kwaśnym, kwaśnym i obojętnym. Zawiera dużą ilość magnezu. Polecany jesienią lub wiosną przed ruszeniem wegetacji.Cena 55,56 zł

SPRINTER 350 SL 75ML ŚRODEK...

Środek chwastobójczy, w formie płynu do sporządzenia roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.
Cena 12,03 zł

Target 5 kg Gardenfoska Nawóz do...

Imponujący i zadbany trawnik wymaga gleby o dużej zawartości składników pokarmowych. Trawa wraz ze wzrostem pobiera ich coraz więcej z podłoża. Należy więc zadbać o dostarczenie jej potrzebnych substancji.

Cena 16,99 zł

TARGET 5 KG GARDENFOSKA NAWÓZ DO IGLAKÓW

GardenFoska Nawóz do iglaków.Wieloskładnikowy nawóz granulowany przeznaczony do nawożenia drzew i krzewów iglastych. Zapobiega brązowieniu igieł. Precyzyjne dawkowanie dzięki załączonej miarce. Stosować od marca do września, co 3- 4 tygodnie w dawce 100g na średniej wielkości krzew.

Cena 16,99 zł

Target - sklep

Firma Target powstała z myślą o wszystkich wielbicielach ogrodnictwa. Jej historia rozpoczęła się  25 lat temu i od tego czasu dba, aby ogrody wykorzystujących ich produkty wyglądały pięknie oraz wyjątkowo. Ta mieszcząca się w Kartoszynie w województwie pomorskim firma zajmuje się produkcją środków ochrony roślin, nawozów czy podłoży do ogrodów czy domu i balkonu. Swoją działalność opiera na zasadzie aktywnego wsparcia i pomocy dla ogrodników z pasją, którym zależy aby ich ogród był piękny i zadbany, a rośliny zdrowe, obficie kwitnące i plonujące. Produkty wytworzone w zakładach firmy Target cechują się wysoką jakością, a także efektywnością działania. Dla osób, które troszczą się o środowisko udostępniona jest też linia produktów na bazie naturalnych substancji – Target Natural, stanowiących idealną alternatywę dla często wykorzystywanych środków chemicznych.

Produkty firmy Target są również dostępne do zakupu w asortymencie sprzedażowym sklepu ogrodniczego BIATOM.PL 

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Target.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Target. Ta mieszcząca się w Kartoszynie w województwie pomorskim firma zajmuje się produkcją środków ochrony roślin, nawozów czy podłoży do ogrodów czy domu i balkonu. Swoją działalność opiera na zasadzie aktywnego wsparcia i pomocy dla ogrodników z pasją, którym zależy aby ich ogród był piękny i zadbany, a rośliny zdrowe, obficie kwitnące i plonujące. Produkty wytworzone w zakładach firmy Target cechują się wysoką jakością, a także efektywnością działania.