Filtruj według

Kategorie

Kategorie

TARGET - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Target - sklep

Firma Target powstała z myślą o wszystkich wielbicielach ogrodnictwa. Jej historia rozpoczęła się  25 lat temu i od tego czasu dba, aby ogrody wykorzystujących ich produkty wyglądały pięknie oraz wyjątkowo. Ta mieszcząca się w Kartoszynie w województwie pomorskim firma zajmuje się produkcją środków ochrony roślin, nawozów czy podłoży do ogrodów czy domu i balkonu. Swoją działalność opiera na zasadzie aktywnego wsparcia i pomocy dla ogrodników z pasją, którym zależy aby ich ogród był piękny i zadbany, a rośliny zdrowe, obficie kwitnące i plonujące. Produkty wytworzone w zakładach firmy Target cechują się wysoką jakością, a także efektywnością działania. Dla osób, które troszczą się o środowisko udostępniona jest też linia produktów na bazie naturalnych substancji – Target Natural, stanowiących idealną alternatywę dla często wykorzystywanych środków chemicznych.

Produkty firmy Target są również dostępne do zakupu w asortymencie sprzedażowym sklepu ogrodniczego BIATOM.PL 

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Target.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Target. Ta mieszcząca się w Kartoszynie w województwie pomorskim firma zajmuje się produkcją środków ochrony roślin, nawozów czy podłoży do ogrodów czy domu i balkonu. Swoją działalność opiera na zasadzie aktywnego wsparcia i pomocy dla ogrodników z pasją, którym zależy aby ich ogród był piękny i zadbany, a rośliny zdrowe, obficie kwitnące i plonujące. Produkty wytworzone w zakładach firmy Target cechują się wysoką jakością, a także efektywnością działania.