PLANTA - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Plantator 2 kg Trawa Sportowa...

Plantator 2 kg Trawa Sportowa Piłkarska Intensywne użytkowanie Odporna Gęsta

Trawa ta wymaga częstego podlewania i regularnego nawożenie oraz częstego koszenia. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie. Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników na terenach intensywnie użytkowanych.

Cena 49,99 zł

Plantator 5 kg Trawa Sportowa...

Plantator 5 kg Trawa Sportowa Boiskowa Intensywne użytkowanie Odporna Gęsta
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników na terenach intensywnie użytkowanych. Trawa ta wymaga częstego podlewania i regularnego nawożenie oraz częstego koszenia. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 99,99 zł

Planta - sklep

Planta Sp. z o.o. to istniejąca od ponad 15 lat jedna z największych firm w Polsce kompleksowo zaopatrująca hurtownie i sklepy ogrodnicze w towary z branży ogrodniczo-rolniczej. W swojej działalności zajmuje się produkcją mieszanek traw, nawozów płynnych i posypowych, agrowłóknin, konfekcjonowaniem nasion rolniczych czy produkcją pokarmów dla zwierząt. Duża część działalności firmy to także import narzędzi ogrodowych, opryskiwaczy czy wielu innych przedmiotów i towarów przydatnych w przydomowych ogrodach lub działkach. W swojej ofercie posiadają także szeroki wybór cebul kwiatowych wiosennych i jesiennych oraz nasiona warzyw, kwiatów i ziół największych producentów polskich. Produkty Planta Sp. z o.o. cechują się najwyższą jakością wykonania, by jak najlepiej służyły i przynosiły maksymalne efekty ich wykorzystania dla osób z nich korzystających.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Planta.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Planta, towary z branży ogrodniczo-rolniczej. W swojej działalności zajmuje się produkcją mieszanek traw, nawozów płynnych i posypowych, agrowłóknin, konfekcjonowaniem nasion rolniczych czy produkcją pokarmów dla zwierząt. Duża część działalności firmy to także import narzędzi ogrodowych, opryskiwaczy czy wielu innych przedmiotów i towarów przydatnych w przydomowych ogrodach lub działkach.