Marki

FORM PLASTIC - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
FORM 1 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

Donica palmówka imitująca strukturę drewna. Przeznaczona jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie. Jest ona odporna na promienie UV i temperaturę, dzięki czemu kolor się nie zmienia, a doniczka w każdych warunkach dobrze się prezentuje.

Cena 6,99 zł
FORM 4 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

FORM 4 DONICZKA DREWNOPODOBNA PALMÓWKA 34CM. Przeznaczona jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie.

Cena 15,99 zł
FORM 3 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

FORM 3 DONICZKA DREWNOPODOBNA PALMÓWKA 30CM. Przeznaczona jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie. Jest ona odporna na promienie UV i temperaturę.

Cena 12,99 zł
FORM 2 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

FORM 2 DONICZKA DREWNOPODOBNA PALMÓWKA 26CM jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie. Jest ona odporna na promienie UV i temperaturę, dzięki czemu kolor się nie zmienia, a doniczka w każdych warunkach dobrze się prezentuje.

Cena 8,99 zł
FORM PŁOTEK OGRODOWY 3,2M

Uniwersalny płotek, który znajdzie wiele zastosowań w ogrodzie. Zapewnia solidne ogrodzenie przy bezproblemowym montażu. System "KLIK" pozwala łatwo łączyć ze sobą elementy kompletu.

Cena 19,99 zł

Form plastic doniczki - sklep

FORM PLASTIC jest jednym z największych producentów produktów w swojej branży na rynku polskim. Firma ta została powołana do życia ponad 40 lat temu i te bogate doświadczenie przełożyło się na wypracowanie metod umożliwiających dostarczanie najlepszych rozwiązań produktowych i usługowych dla użytkowników ich produktów. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.

W swojej produkcji firma kieruje się zasadą użycia surowca o najwyższych parametrach jakościowych, co automatycznie przełoży się na wyśmienitą jakość produktów, które będą mogły być wykorzystywane przez bardzo długi czas. Warto także zaznaczyć, że produkty przedsiębiorstwa z Ciechocinka w województwie kujawsko-pomorskim trafiają nie tylko na rynek polski, ale też rynki zagraniczne.

Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Form.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki Form. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć