FORM PLASTIC - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 147 produktów.

Pokazano 1-48 z 147 pozycji

FORM Skrzynka balkonowa Venus 40 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 40 cm Biała Klasyczna Weranda Petunie
Ponadczasowe, klasyczne i proste skrzynki balkonowe Venus. Biały, ponadczasowy kolor skrzynki sprawił, że będzie ona wyglądać dobrze zarówno w domu jak i na zewnątrz. W sklepie dostępne są również pasujące podstawki i uchwyty.
Cena 7,49 zł

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi...

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi 14,5cm Brąz Plastikowa Pod donicę Okrągła

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok.

Cena 1,49 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 00 Fi...

FORM Podstawka Drewnopodobna 00 Fi 13,5cm Brąz Pod doniczkę Okrągła

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze brąz. Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok.

Cena 1,19 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Terakota Na taras Solidna

Wytrzymała podstawka w kolorze terakota o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Antracyt Balkon Dom Taras 

Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt to produkt o klasycznym kształcie prostokąta. Podstawka dedykowana do pasującej skrzynki balkonowej Venus o długości 40 cm. Idealna na balkon, taras i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Terakota Na balkon Wytrzymała

Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze terakota. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 40cm.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Terakota Na parapet Solidna

Dedykowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 50cm. Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze terakota. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości.

Cena 5,39 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 60 cm Antracyt Dobra jakość Balkony Tarasy

Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 60cm. Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. 

Cena 6,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 30 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 30 cm Antracyt Prosta Taras Surfinie
 
Produkt o długości 30 cm w kolorze antracyt, w sprzedaży są dostępne dedykowane do skrzynki podstawki oraz uchwyty. Skrzynka balkonowa wykonana z wysokiej jakości materiałów- wyróżnia ją wytrzymałość i duża elastyczność, co przekłada się na jej jakość.

Cena 4,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Antracyt Regulacja Solidny

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna. Uchwyt do skrzynek balkonowych. Plastikowy, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

Cena 4,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Hak brązowy Regulacja Solidny

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna. Brązowy uchwyt do skrzynek balkonowych Venus. Wykonany z plastiku, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm. 

Cena 4,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Wieszak zielony Regulacja Silny

Zielony uchwyt do skrzynek balkonowych. Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna. Plastikowy, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 6 Fi 32...

FORM Podstawka Drewnopodobna 6 Fi 32 cm Plastikowa Terakota Okrągła

Odporna na promieniowanie UV, wyjątkowo wytrzymała. Nie odkształca się i nie odbarwia pod wpływem słońca. Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Doskonała zarówno do domu, jak i na zewnątrz np. na taras, balkon czy do ogrodu.

Cena 9,50 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 60 cm Terakota Balkon Wytrzymała

Podstawka w kolorze terakota. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Dedykowana do skrzynki balkonowej Venus o długości 60cm. Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową.

Cena 6,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 60 cm Zieleń Na parapet Wytrzymała

Solidna podstawka w kolorze zielonym o klasycznym, prostokątnym kształcie pod skrzynkę balkonową. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 60 cm.

Cena 6,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80 cm Antracyt Wysoka jakość Taras

Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 80cm.

Cena 9,69 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Brąz Na balkon Wytrzymała

Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze brązowym. Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 70cm.

Cena 8,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 30 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 30 cm Zieleń Klasyczna Taras Ipomea
 
Produkt ma 30 cm długości, kolor zielony. W sprzedaży są dostępne dedykowane do skrzynki podstawki oraz uchwyty. Wyróżnia ją wytrzymałość i duża elastyczność, co przekłada się na jej jakość. Skrzynka balkonowa wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Zieleń Na taras Wytrzymała 

Dedykowana do skrzynki Venus o długości 40 cm. Wytrzymała podstawka w kolorze zielonym o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Antracyt Solidna Taras

Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 70cm.

Cena 8,99 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Mocowanie Biały Regulowany Wytrzymały

Biały uchwyt do skrzynek balkonowych Venus. Wykonany z plastiku, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm. Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 4,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 30 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 30 cm Brąz Klasyczna Parapet Werbena
 
Wyróżnia ją wytrzymałość i duża elastyczność, co przekłada się na jej jakość. Skrzynka balkonowa wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt ma 30 cm długości, kolor brązowy. W sprzedaży są dostępne dedykowane do skrzynki podstawki oraz uchwyty.

Cena 4,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Jagoda 11cm...

Doniczka Toscana Okrągła Jagoda 11cm Plastikowa Podstawka Kaladium

Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących. W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody.

Cena 2,69 zł

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej...

FORM Uchwyt do skrzynki balkonowej Venus Terakota Regulowany Mocny

Uchwyt do skrzynek balkonowych. Plastikowy, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm. Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 40 cm Brąz Na balkon Dobra jakość

Wytrzymały produkt o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Podstawka w kolorze brązowym Jest wykonana z mocnego tworzywa o bardzo dobrej jakości. Doskonała do skrzynki balkonowej Venus o długości 40cm.

Cena 4,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35...

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35 cm Brąz Plastikowa Do donicy

Wykonana z wytrzymałego na wahania temperatur tworzywa, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Podstawka pod donicę drewnopodobną w kolorze brązowym. Odporna na działanie promieniowania UV.

Cena 9,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Biała Balkon Taras Kwiaty

Wytrzymała podstawka o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do pasującej skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 50 cm Biała Solidna Balkon Taras

Podstawka w kolorze białym dedykowana dla donicy balkonowej Venus o długości 50cm. Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie. 

Cena 5,39 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Antracyt Wytrzymała Na taras
Podstawka dedykowana do pasującej skrzynki balkonowej Venus o długości 30 cm. Wytrzymała podstawka w kolorze antracyt to produkt o klasycznym kształcie prostokąta. Idealna na balkon, taras i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 50 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 50 cm Terakota Klasyczna Balkon Begonia
 
Skrzynka doskonała do nasadzeń letnich kwiatów balkonowych. Skrzynka balkonowa wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wyróżnia ją wytrzymałość i duża elastyczność, co przekłada się na jej jakość. Produkt ma 50 cm długości, kolor terakota.

Cena 8,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Cafe Latte...

Doniczka Toscana Okrągła Cafe Latte 13cm Plastikowa Podstawka Dracena 

W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących. Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody.

Cena 3,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Zielony...

Doniczka Toscana Okrągła Zielony jasny 13cm Plastikowa Podstawka Palma 

Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących. W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować.

Cena 3,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Cafe Latte...

Doniczka Toscana Okrągła Cafe Latte 15cm Plastikowa Podstawka Eustoma  

Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody. W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących.

Cena 5,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Jagoda 15cm...

Doniczka Toscana Okrągła Jagoda 15cm Plastikowa Podstawka Epipremnum
W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących.

Cena 5,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Zielony...

Doniczka Toscana Okrągła Zielony jasny 19cm Plastikowa Podstawka Anturium 

W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących.

Cena 8,99 zł

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi...

Form Podstawka Drewnopodobna 0 Fi 14,5cm Terakota Okrągła Do doniczki

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wykonana z mocnego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa, które dodatkowo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że może być stosowana na zewnątrz cały rok.

Cena 1,49 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 3 Fi...

FORM Podstawka Drewnopodobna 3 Fi 22,5 cm Terakota Plastikowa Okrągła

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze terakota. Wyróżnia ją wytrzymałość, wysoka odporność na promieniowanie UV. Dzięki odporności na wysokie i niskie temperatury nadaje się zarówno do domu jak i na zewnątrz przez cały sezon.

Cena 3,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35...

FORM Podstawka Drewnopodobna 7 Fi 35 cm Terakota Pod donicę Okrągła

Podstawka pod donicę drewnopodobną w kolorze terakota. Odporna na działanie promieniowania UV. Wykonana z wytrzymałego na wahania temperatur tworzywa, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Cena 9,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 30 cm Zieleń Wytrzymała Na balkon

Wytrzymała podstawka w kolorze zielonym o klasycznym kształcie prostokąta pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 30 cm. Idealna na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic.

Cena 2,99 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 70 cm Zielona Na taras Solidna

Doskonała na balkon, taras, parapet i wszędzie tam, gdzie musimy chronić powierzchnię przed wodą wylatującą z donic. Solidna podstawka w kolorze zielonym o klasycznym, prostokątnym kształcie pod skrzynkę balkonową. Dedykowana do skrzynki Venus o długości 70 cm.

Cena 8,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 80 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 80 cm Antracyt Klasyczna Parapet Sundavilla

Skrzynka o długości 80 cm w kolorze antracyt. Skrzynka balkonowa wykonana z wysokiej jakości materiałów- wyróżnia ją wytrzymałość i duża elastyczność, świetna jakość. W sprzedaży są dostępne dedykowane do skrzynki podstawki oraz uchwyty.

Cena 18,99 zł

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 2...

FORM Doniczka osłonka drewnopodobna 2 Brąz Sansewieria Strelicja

Brązowa, drewnopodobna osłonka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Donica odporna na działanie promieniowania UV nie odbarwia się i nie blaknie stojąc na słońcu.

Cena 9,99 zł

FORM Podstawka Drewnopodobna 3 Fi...

FORM Podstawka Drewnopodobna 3 Fi 22,5 cm Brąz Plastikowa Pod doniczkę

Podstawka pod doniczkę drewnopodobną w kolorze brązowym. Dzięki odporności na wysokie i niskie temperatury nadaje się zarówno do domu jak i na zewnątrz przez cały sezon. Wyróżnia ją wytrzymałość, wysoka odporność na promieniowanie UV.

Cena 3,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Jagoda 13cm...

Doniczka Toscana Okrągła Jagoda 13cm Plastikowa Podstawka Juka
W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących.

Cena 3,99 zł

Doniczka Toscana Okrągła Cafe Latte...

Doniczka Toscana Okrągła Cafe Latte 19cm Plastikowa Podstawka Kalatea 

Ciekawa kolorystyka i prosty wygląd sprawia, że Toscana nie wychodzi z mody. W komplecie posiada podstawkę, którą można w łatwy sposób zdemontować. Doniczka Toscana została stworzona z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących.

Cena 8,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 50 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 50 cm Biała Klasyczna Parapet Nemezja

Ponadczasowa, prosta donica balkonowa w zawsze modnym, eleganckim, białym kolorze. Doskonała do domu jak i na zewnątrz. W sklepie dostępne również podstawki pod skrzynki balkonowe Venus oraz dopasowane do nich uchwyty balkonowe.
Cena 8,99 zł

FORM Skrzynka balkonowa Venus 60 cm...

FORM Skrzynka balkonowa Venus 60 cm Biała Klasyczna Weranda Funkia

Klasyczna skrzynka balkonowa w ponadczasowym, białym kolorze. Wykonana z materiałów najwyższej jakości, odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych t.j. słońce, deszcz, wiatr. Na innych aukcjach dostępne pasujące podstawki i uchwyty. 

Cena 11,69 zł

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową...

FORM Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80 cm Biała Balkon Taras Solidna

Podstawka pod skrzynkę balkonową Venus 80cm jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzyw. Jest elastyczna i jednocześnie mocna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Podstawka w kolorze białym.

Cena 9,69 zł

Form plastic doniczki - sklep

FORM PLASTIC jest jednym z największych producentów produktów w swojej branży na rynku polskim. Firma ta została powołana do życia ponad 40 lat temu i te bogate doświadczenie przełożyło się na wypracowanie metod umożliwiających dostarczanie najlepszych rozwiązań produktowych i usługowych dla użytkowników ich produktów. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.

W swojej produkcji firma kieruje się zasadą użycia surowca o najwyższych parametrach jakościowych, co automatycznie przełoży się na wyśmienitą jakość produktów, które będą mogły być wykorzystywane przez bardzo długi czas. Warto także zaznaczyć, że produkty przedsiębiorstwa z Ciechocinka w województwie kujawsko-pomorskim trafiają nie tylko na rynek polski, ale też rynki zagraniczne.

Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Form.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki Form. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.