Marki

FORM PLASTIC - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

LAMELA DONICZKA FINEZJA Z WKŁADEM...

LAMELA DONICZKA FINEZJA Z WKŁADEM 19x19CM POŁYSK . Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się, bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna.>

Cena 27,99 zł

LAMELA DONICZKA FINEZJA Z WKŁADEM...

LAMELA DONICZKA FINEZJA Z WKŁADEM 25x25CM POŁYSK to wyjątkowo udana tegoroczna nowość.

Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się, bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna.
Cena 49,99 zł

FORM 4 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

FORM 4 DONICZKA DREWNOPODOBNA PALMÓWKA 34CM. Przeznaczona jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie.

Cena 18,99 zł

FORM PŁOTEK OGRODOWY 3,2M

Uniwersalny płotek, który znajdzie wiele zastosowań w ogrodzie. Zapewnia solidne ogrodzenie przy bezproblemowym montażu. System "KLIK" pozwala łatwo łączyć ze sobą elementy kompletu.

Cena 22,99 zł

VENUS UCHWYT DO SKRZYNKI BALKONOWEJ...

VENUS UCHWYT DO SKRZYNKI BALKONOWEJ PLASTIKOWY. Uchwyty do skrzynek balkonowych. Plastikowe, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

Maksymalna szerokość dna skrzynki która się zmieści to 14cm. Długość skrzynki dowolna.

Cena 2,99 zł

FORM 5 DONICZKA OSŁONKA DREWNOPODOBNA...

FORM 5 DONICZKA OSŁONKA DREWNOPODOBNA Średnica 34cm. Odporna na wysokie amplitudy temperatur wobec czego może stać  w ogrodzie przez cały rok. Doniczka osłonka drewnopodobna z bardzo wytrzymałego na UV tworzywa sztucznego, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

Cena 19,99 zł

FORM 1 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

Donica palmówka imitująca strukturę drewna. Przeznaczona jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie. Jest ona odporna na promienie UV i temperaturę, dzięki czemu kolor się nie zmienia, a doniczka w każdych warunkach dobrze się prezentuje.

Cena 6,99 zł

FORM 2 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

FORM 2 DONICZKA DREWNOPODOBNA PALMÓWKA 26CM jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie. Jest ona odporna na promienie UV i temperaturę, dzięki czemu kolor się nie zmienia, a doniczka w każdych warunkach dobrze się prezentuje.

Cena 8,99 zł

FORM 3 DONICZKA DREWNOPODOBNA...

FORM 3 DONICZKA DREWNOPODOBNA PALMÓWKA 30CM. Przeznaczona jest przede wszystkim do uprawy palm, ale równie dobrze może być wykorzystana do uprawy innych roślin w domu, na tarasie czy też w ogrodzie. Jest ona odporna na promienie UV i temperaturę.

Cena 14,99 zł

Form plastic doniczki - sklep

FORM PLASTIC jest jednym z największych producentów produktów w swojej branży na rynku polskim. Firma ta została powołana do życia ponad 40 lat temu i te bogate doświadczenie przełożyło się na wypracowanie metod umożliwiających dostarczanie najlepszych rozwiązań produktowych i usługowych dla użytkowników ich produktów. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.

W swojej produkcji firma kieruje się zasadą użycia surowca o najwyższych parametrach jakościowych, co automatycznie przełoży się na wyśmienitą jakość produktów, które będą mogły być wykorzystywane przez bardzo długi czas. Warto także zaznaczyć, że produkty przedsiębiorstwa z Ciechocinka w województwie kujawsko-pomorskim trafiają nie tylko na rynek polski, ale też rynki zagraniczne.

Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Form.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki Form. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.