Marki

PLANTPOL - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Planton K 800g 800L Nawóz do...

Sprawdzony, specjalistyczny, całkowicie rozpuszczalny nawóz do pelargonii oraz innych roślin kwitnących: niecierpki, fuksje, begonie, hibiskus, sundaville i innych. Zbilansowany, optymalny skład oraz zawarte mikroelementy zapewniają prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie nawożonych roślin. Planton K zestaw 800g.

Cena podstawowa 38,41 zł -22% Cena 29,96 zł
Planton S 800g 800L Nawóz do Surfinii...

Przez ostatnich kilka lat zachwycają nas zwisające z balkonów, tarasów, różnorodnych kwietników i pojemników przepiękne surfinie, petunie czy miliony dzwonków. Piękne barwy kwiatów i liści zawdzięczamy odpowiedniej pielęgnacji tych roślin.

Cena podstawowa 30,72 zł -22% Cena 23,96 zł
Planton K 200g Nawóz do pelargonii i...

Sprawdzony, specjalistyczny, całkowicie rozpuszczalny nawóz do pelargonii oraz innych roślin kwitnących: niecierpki, fuksje, begonie, hibiskus, sundaville i innych. Zbilansowany, optymalny skład oraz zawarte mikroelementy zapewniają prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie nawożonych roślin. Planton K 200g.

Cena podstawowa 9,48 zł -21% Cena 7,49 zł
Planton P 200g Nawóz pod Pomidory...

Planton P 200g Pomidory Papryka Doypack to nowoczesny, specjalistyczny, wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do zasilania pomidorów i papryk. Zapewnia prawidłowy wzrost roślin i obfite plony. Opracowany i polecany przez firmę ogrodniczą Plantpol.

Cena podstawowa 8,85 zł -21% Cena 6,99 zł
Planton Cote 200g Nawóz do roślin...

Nowoczesny, specjalistyczny nawóz przeznaczony do zasilania roślin balkonowych, ogrodowych i domowych, zawierający w swoim składzie wszystkie niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin, składniki pokarmowe.

Cena 11,99 zł
Planton Z 200g Nawóz do roślin...

Wysokowydajny, doskonale przyswajalny przez roślinyPlanton Z 200g Nawóz do roślin zielonych fikusa juki draceny paroci bluszczu łatwo rozpuszczalny w wodzie nawóz, przeznaczony do zasilania roślin za każdym podlewaniem przez cały okres wegetacyjny.

Cena podstawowa 8,85 zł -21% Cena 6,99 zł
Planton S 200g Nawóz do Surfinii...

Przez ostatnich kilka lat zachwycają nas zwisające z balkonów, tarasów, różnorodnych kwietników i pojemników przepiękne surfinie, petunie czy miliony dzwonków. Piękne barwy kwiatów i liści zawdzięczamy odpowiedniej pielęgnacji tych roślin.

Cena podstawowa 7,33 zł -21% Cena 5,79 zł

Plantpol - sklep

Plantpol Zaborze jest jednym z największych przedsiębiorstw w branży ogrodniczej w Polsce. Ta firma, która swoją siedzibę ma we wsi Zaborze w województwie małopolskim zajmuje się hodowlą i dystrybucją roślin balkonowych i ogrodowych, produkcją nasion kwiatowych i warzywnych, a także wytwarzaniem i sprzedażą nawozów roślinnych. Szczególną uwagę zwraca na rośliny opatrzone marką PROVEN WINNERS, a także na nawozy dystrybuowane pod marką PLANTON. Grupa nawozów PLANTON® powstała w oparciu o szeroką wiedzę  i doświadczenie na temat uprawy roślin, zdobytą w wielomilionowej produkcji roślinnej. Firma ta stworzyła specjalistyczne nawozy dla poszczególnych grup roślin, zgodnie z ich wymaganiami. Nawozy z tej grupy cechują się dużą zawartością łatwo przyswajalnych, niezbędnych dla roślin mikroelementów.

W ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM znajduje się cały szereg produktów pochodzących od Plantpol Zaborze, wśród których prym wiodą oczywiście nawozy marki PLANTON.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Plantpol.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Plantpol. Zajmuje się sprzedażą nawozów roślinnych. Szczególną uwagę zwraca na rośliny opatrzone marką PROVEN WINNERS, a także na nawozy dystrybuowane pod marką PLANTON. Grupa nawozów PLANTON® powstała w oparciu o szeroką wiedzę  i doświadczenie na temat uprawy roślin, zdobytą w wielomilionowej produkcji roślinnej. Firma ta stworzyła specjalistyczne nawozy dla poszczególnych grup roślin, zgodnie z ich wymaganiami. Nawozy z tej grupy cechują się dużą zawartością łatwo przyswajalnych, niezbędnych dla roślin mikroelementów.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć