- BRAK stanu
PNOS 0,5g Kleome ciernista Nasiona kwiatów Jednoroczna Odporna na suszę Kwiat cięty
Kleome ciernista to roślina jednoroczna, która idealnie nadaje się na wysokie rabaty, do tworzenia grup ogrodowych i na kwiat cięty. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, przepuszczalnych. Posiada oryginalne, pachnące kwiaty.
PNOS 0,5g Kleome ciernista Nasiona kwiatów Jednoroczna Odporna na suszę Kwiat cięty
Kleome ciernista to roślina jednoroczna o oryginalnych, różnobarwnych, pachnących kwiatach. Wysiew nasion od lutego do marca pod osłonami. Na miejsce stałe należy wysadzać w maju. Kwitnie od lipca do września. Idealnie nadaje się na wysokie rabaty, do tworzenia grup ogrodowych i na kwiat cięty. Najlepiej rośnie na glebach żyznych, przepuszczalnych.
Wysiew: II-III
Rozstawa: 30x40 cm
Sadzenie: V
Kwitnienie: VII-IX
Opakowanie 0,5g nasion.
PNOS 1g Goździk Cesarski Nasiona kwiatów Roślina jednoroczna Mieszanka kolorów Kwiat cięty Rabaty
Roślina jednoroczna, rozkrzewiona, o wielobarwnych, dużych, ząbkowanych kwiatach różnego pokroju- od pełnych, przez półpełne, aż do pojedynczych. Preferuje stanowisko słoneczne, gleby wilgotne. Do uprawy gruntowej, w doniczkach, na kwiat cięty.
PNOS 0,2g Lobelia biała Nasiona kwiatów jednorocznych Roślina rabatowa Skalniaki
Niska, krzewiąca się roślina jednoroczna. Idealna na rabatki, do skrzynek balkonowych. Posiada drobne kwiaty, kwitnie obficie przez cały sezon aż do przymrozków. Preferowana gleba do upraw powinna być żyzna i wilgotna.
PNOS 0,5g Lewkonia Wielopędowa Nasiona kwiatów jednorocznych Mieszanka kolorów Pachnące kwiaty
Roślina silnie rozgałęziona o różnobarwnych, mocno pachnących kwiatach. Ze wskaźnikiem i gwarancją pełności 50%.Rośliny mają łodygi proste, sztywne, rozgałęzione lub jednopędowe. Kwiaty pachnące zebrane w szczytowe kwiatostany.
PNOS 3g Nagietek Żółty Nasiona kwiatów jednorocznych Bardzo duże kwiaty Kwiat cięty Rabatki
Odmiana nagietka o żółtej barwie kwiatów. Uprawiany chętnie na kwiat cięty i rabatki. Kwiaty o budowie dachówkowatej, średnicy 8 cm, słomkowożółte. Stanowisko może być słoneczne lub półcieniste. Udaje się na każdej, niezbyt suchej glebie ogrodowej.
Toraf 0,2g Kaktusy MIX Extotic Hobby to mieszanka wieloletnich kaktusów o zgrubiałych łodygach, liściach przekształconych w kolce i kwiatach w różnych kolorach. Wysokość roślin 20-50 cm. Rośliny łatwe w uprawie. W pomieszczeniach można je wysiewać przez cały rok, ale najlepiej od marcu do początku czerwca.
Toraf 0,5g Aksamitka Court Jester Nasiona Kwiatów Wysoka w Paski
Szczególnie ładnie prezentują się sadzone w grupach oraz jako obwódki. Gęste, mocno ukwiecone krzaczki aksamitki wysokiej Klaun świetnie sprawdzą się na kwietniki i rabaty. Można je również sadzić w dużych donicach i skrzyniach na balkonie lub tarasie.
Toraf 0,2g Bratek czerwony z czarnym oczkiem Nasiona mrozoodporna roślina dwuletnia rabaty balkony
Roślina dwuletnia w kolorze czerwonym z czarną plamką w centralnej części kwiatu. Ten gatunek jest odporny na spadki temperatur. Chętnie wybierany przy nasadzeniach miejskich, rabatowych lub balkonowych.
Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa na murawy tereny użytkowane intensywnie to mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych, placów zabaw oraz innych powierzchni o wzmożonej intensywności użytkowania. Trawnik powstały z wysianych traw najlepiej prezentuje się przy częstym podlewaniu i nawożeniu.
Bio-Gen 1kg B Probiotyki dla bydła owiec kóz Wszystkie rasy typy grupy wiekowe Lepsze trawienie Przyspiesza rekonwalescencje
Probiotyki zawarte w mieszance paszowej uzupełniającej znacznie wzmacniają ogólną odporność zwierząt, zapobiegają chorobom układu pokarmowego, powodują, że zwierzęta chętniej pobierają pasze.
Toraf 500g Mieszanka Kwietna łączka Kwiaty polne Nasiona Łąka Duże opakowanie
W skład mieszanki wchodzi ponad 40 gatunków kwiatów dziko występujących w zbiorowiskach śródpolnych. Wyjątkowa kompozycja mało wymagających, kolorowo kwitnących roślin jednorocznych i wieloletnich.
Toraf 1g Aksamitka Marietta Nasiona rozpierzchła czerwono żółta rabatki skalniaki
Niska odmiana aksamitki o pięknych, dwubarwnych, gęstych kwiatach. Idealnie nadaje się do uzupełniania pustych obszarów w rabatkach, skalniakach, obrzeżach ogrodu.
Toraf 0,1g Trawa Pampasowa Różowa Nasiona Roślina wieloletnia Okazałe różowe kępy
Najpiękniejsza ze wszystkich traw pampasowych. Ze środka dużej kępy złożonej z podłużnych liści, jesienią, wyrastają srebrzysto-różowe pierzaste kwiatostany, długości do 50cm. Wiechy po zasuszeniu długo zachowują wartość dekoracyjną.
Toraf 0,5g Cynia Karłowa Liliput Nasiona kwiatów jednorocznych Mieszanka kolorów Kwiaty niskie
Dekoracyjna roślina jednoroczna, odmiana karłowa do 25-40cm wys. Kwiaty w szerokiej gamie barw. Doskonała do pojemników, na obwódki, rabaty i kwietniki. Wysiew nasion od III do IV pod osłony, w V wprost do gruntu. Preferuje stanowisko słoneczne.
Toraf 1g Aksamitka Orange Flame nasiona pomarańczowa kwiaty rabatowe Kwitnie od późnej wiosny do przymrozków. Doskonała na rabaty, obwódki, kwietniki, balkony. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. Odporna na susze i upały.
PNOS 0,1g Petunia Zwieszająca się Mix Nasiona kwiatów Zwisająca Balkon Kwietnik
Kwitnie całe lato, a nawet do końca października. Doskonała roślina do obsadzeń skrzyń balkonowych, mis, kwietników czy rabatek. Dobrze rośnie na każdej glebie umiarkowanie wilgotnej. Wytwarza kwiaty pojedyncze, średniej wielkości, z przewagą koloru fioletowego.
WERBENA PATAGOŃSKA (Verbena bonariensis) Bardzo ładna roślina pochodząca z Ameryki Południowej. W naszych warunkach klimatycznych jest rośliną jednoroczną, jednak rozsiewając się, utrzymuje się na rabacie przez wiele lat.
Toraf 1g Aksamitka niska Brocade mix kolorów grządki rabaty skalniaki Ciekawa odmiana karłowych aksamitek (20-25cm) o zwartym krzaczastym pokroju.Nasiona wysiewać w marcu - kwietniu pod osłonami lub w kwietniu-maju do gruntu.Kwitnie od czerwca do przymrozków.
Toraf 0,3g Ubiorek Różowy Nasiona kwiatów jednorocznych ściany kwiatowe rabatki skalniaki
Kwiaty o delikatnym, różowym odcieniu cudownie prezentują się na tle ciemnozielonych, skórzastych, błyszczących liści. Ubiorek przepięknie prezentuje się w otoczeniu kamieni, głazów, żwirku.Roślina jednoroczna silnie rozkrzewiona.
Torseed 1g Aksamitka Rozpierzchła Niska Karmazynowo Miodowa Nasiona Kwiatów jednoroczna o kwiatach pełnych lub półpełnych. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.
PNOS 2g Okra Clemsom Spineless Nasiona warzyw Zielona Zamiast fasolki Zioła
Uważana za jedną z najlepszych odmian na świecie. Z kątów okazałych liści wyrastają latem żółte kwiaty z czerwonymi plamkami na płatkach, a następnie stożkowate, zielone owoce. Okra znajduje zastosowanie jako roślina ozdobna, warzywna lub jako zioło.
Toraf Szałwia Błyszcząca Amore Scarlet Bicolor Nasiona kwiatów Biało-czerwona Rabatki Kwietniki
Doskonała na rabaty, kwietniki, obwódki i do pojemników. Roślina jednoroczna, 15-30cm wysokości. Obficie kwitnąca. Kwiaty biało-czerwone. Wysiew w lutym-marcu w ciepłym inspekcie. Wymaga pikowania.
Toraf 0,2g Kaktusy MIX Extotic Hobby to mieszanka wieloletnich kaktusów o zgrubiałych łodygach, liściach przekształconych w kolce i kwiatach w różnych kolorach. Wysokość roślin 20-50 cm. Rośliny łatwe w uprawie. W pomieszczeniach można je wysiewać przez cały rok, ale najlepiej od marcu do początku czerwca.
Toraf 1g Gąbczak walcowaty Nasiona warzyw kwiatów Jednoroczny Pnącze ozdobne Jadalne
Gąbczak walcowaty to roślina jednoroczna o zwartym, wzniesionym pokroju, do 25cm wysokości. Kwiaty w kształcie gwiazdek, różowe. Wysiew nasion w marcu do inspektu lub w kwietniu-maju wprost do gruntu. Doskonały na skalniaki, rabaty, kwietniki, obwódki.
PNOS 0,2g Zatrwian letni Mix Nasiona kwiatów Suche bukiety Kwiat cięty Rabatki
Roślina jednoroczna o szorstko owłosionych, pierzastoklapowanych liściach tworzących rozetę. Pędy kwiatowe rozgałęzione, szorstko oskrzydlone, zakończone kłosowatymi kwiatostanami. Kwiaty drobne, różnobarwne, doskonałe do zasuszania.
Toraf 0,1g Lobelia Czerwono Różowa Nasiona na Balkony Tarasy Roślina Jednoroczna Niska
Lobelia czerwono-różowa od Toraf to niska, jednoroczna roślina do balkonów, tarasów i pojemników, tworząca gęste kobierce drobnych kwiatów od wiosny do jesieni. Idealna do kwietników i kompozycji z innymi kwiatami.