Marki
SUBSTRAL 750ML POLYSECT ULTRA HOBBY AL ŚRODEK OWADOBÓJCZY
  • SUBSTRAL 750ML POLYSECT ULTRA HOBBY AL ŚRODEK OWADOBÓJCZY

Substral 750ml Polysect Ultra Hobby AL Środek owadobójczy mszyca

19,99 zł
Brutto

Polysect Ultra Hobby AL  Substral jest systemicznym preparatem owadobójczym przeznaczonym do stosowania przez hobbystów i działkowców. Preparat gotowy do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym.

EAN: 5907487100610
Ilość
W magazynie

Substral 750ml Polysect Ultra Hobby AL Środek owadobójczy, długo działający preparat, przeznaczony do zwalczania ochojników i mszyc na różach. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemiczne.

Oprócz mszyc i ochojników zwalcza również inne owady występujące na roślinach ozdobnych doniczkowych, ogrodowych i niektórych roślinach warzywnych uprawianych pod osłonami, takie jak: mączlik szklarniowy, wełnowce, miseczniki, tarczniki, różnego gatunku gąsiennice , przędziorki oraz inne owady ssące.

Długie działanie preparatu jest efektem tego, że wnika on w części zielone roślin i krąży wraz z jej sokami. Owady żerujące na roślinie, żywią się tymi sokami i giną. Ponadto, odznacza się on działaniem systemicznym, w związku z czym jest odporny na deszcz i wysokie temperatury.

Oprysk należy wykonać w taki sposób, by ciecz spływała z pędów roślin ozdobnych.

Opakowanie 750ml.
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
3509

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć