Tunel foliowy 6x3x1,95m folia na nakrycie szklarni
  • Tunel foliowy 6x3x1,95m folia na nakrycie szklarni

Tunel foliowy 6x3x1,95m folia na nakrycie szklarni

170,99 zł
Brutto

Folia nakrycie na tunel foliowy przeznaczona dla profesjonalnych ogrodników do uprawy takich warzyw i owoców, jak pomidor, ogórek, fasola, papryka, cukinia, melon i wiele innych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością (wystarcza na 4 sezony), zapewnia doskonałe właściwości termoregulacyjne i dobrą przepuszczalność promieni słonecznych.

EAN: 134
Ilość
Obecnie brak na stanie

Tunel foliowy 6x3x1,95m folia na nakrycie szklarni sprawia, że rośliny rozwijają się w optymalnych warunkach, zapewniających im szybki wzrost oraz obfite i bardzo smaczne plony. chroni uprawy przed zimnem i wysuszającym wiatrem, a także przed opadami deszczu, gradem i szkodami wyrządzonymi przez ptaki. Dzięki drzwiom, istnieje możliwość regulacji temperatury, a w związku z tym dostosowania jej do warunków panujących na zewnątrz.

Folia przeznaczona jest do pokrywania konstrukcji tuneli w celu przyspieszenia wzrostu roślin, do ochrony roślin przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, do ochrony w uprawach szkółkarskich (drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych) oraz w leśnictwie.

Parametry produktu:

- długość: 6 m
- szerokość: 3 m
- wysokość: 1,95 m
- powierzchnia: 18 m2

2919