Marki
Biopon 2kg Trawa mieszanka traw na tereny suche bez wody
  • Biopon 2kg Trawa mieszanka traw na tereny suche bez wody

Biopon 2kg Trawa mieszanka traw na tereny suche bez wody

45,99 zł
Brutto

Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Starannie dobrana mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody.

EAN: 5904517044203
Ilość
W magazynie

Biopon 2kg Trawa na tereny suche dostosowana do polskiego klimatu. Używając do założenia trawnika mieszanki traw na tereny suche uzyskamy zwartą darń o głębokich, gęstych korzeniach. Nie wymaga intensywnej pielęgnacji, jest łatwy w utrzymaniu. Trawnik zachowa estetyczny wygląd o intensywnie zielonej barwie nawet w okresie długotrwałej suszy.

Na mieszankę składa się kostrzewa trzcinowa Asterix 25%, życica trwała Bokser 20%, kostrzewa czerwona Areta 20%, kostrzewa czerwona Litango 20%, kostrzewa szczeciniasta Bornito 10%, wiechlina łąkowa Geronimo 5%.

Po wysianiu nasion należy utrzymywać stałą wilgotność podłoża, aż do rozkrzewienia się trawy. Pierwsze koszenie wykonuje się, gdy trawa osiągnie wysokość około 8-10cm. Następne koszenia powinny być wykonywane systematycznie do wysokości 4cm, ale nie krócej niż 2,5cm. Od wiosny do jesieni należy nawozić trawnik, najlepiej tuż po jego skoszeniu.

Opakowanie 2kg.


 

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć