Marki
BROS  300ml Postrach na psa i kota
  • BROS  300ml Postrach na psa i kota

BROS 300ml Postrach na psa i kota

15,79 zł
Brutto

Preparat zabezpiecza teren przed zanieczyszczeniem odchodami zwierząt domowych.  Drobne  kulki  mają  nieprzyjemny  dla  zwierząt  zapach,  który skutecznie odstrasza je od chronionych miejsc.

EAN: 5904517002296
Ilość
W magazynie

Bros postrach psa i kota skutecznie odstrasza zapachem.

Zastosowanie:

Bros postrach psa i kota w naturalny sposób zniechęca zwierzęta do przebywania i oznaczania zabezpieczonych nim miejsc. Zapach uwalniający się stopniowo z granulek preparatu jest nieprzyjemny dla zwierząt i jednocześnie niedrażniący dla ludzi. Bros postrach psa i kota można stosować wokół budynków, w miejscach wykorzystywanych rekreacyjnie, na placach zabaw, boiskach itp.

Sposób użycia:

Preparat należy rozsypać równomiernie w miejscach najbardziej narażonych na zanieczyszczenia odchodami zwierząt. Zalecana dawka: 70ml/m(ok. 1/3 szklanki). Preparat zaczyna silnie działać od razu po zastosowaniu i zachowuje aktywność przez 1 do 2 miesięcy. Po intensywnych opadach deszczu zalecane jest powtórne zastosowanie preparatu.

 

Ilość produktu w opakowaniu: 300ml

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

3036

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć