Marki
Bros 500ml Płyn skutecznie odstrasza psy i koty zapachem
  • Bros 500ml Płyn skutecznie odstrasza psy i koty zapachem

Bros 500ml Płyn skutecznie odstrasza psy i koty zapachem

15,39 zł
Brutto

Preparat zawiera substancje zapachowe silnie odstraszające psy i koty. Zabezpiecza place zabaw, tarasy, klatki schodowe, piwnice, śmietniki, bramy oraz młode drzewka i krzewy przed ich znaczeniem i niszczeniem przez psy i koty.

 

EAN: 5904517002289
Ilość
W magazynie

Bros 500ml Płyn skutecznie odstrasza psy i koty zapachem. Preparat swoim zapachem w naturalny sposób zniechęca psy i koty do znaczenia terytorium w miejscach, w których go zastosowano. Skutecznie działa w warunkach zewnętrznych, dlatego może być stosowany do zabezpieczania tarasów, schodów, narożników murów, placów zabaw. Może być też używany wewnątrz klatek schodowych, piwnic oraz innych pomieszczeń narażonych na zanieczyszczenie przez zwierzęta domowe. Skuteczność produktu utrzymuje się przez 7 dni.

Sposób użycia: 

Przed użyciem wstrząsnąć. Sprawdzić na małym fragmencie czy produkt nie pozostawia plam i nie uszkadza zabezpieczanej powierzchni. Spryskać z odległości ok. 20 cm. Zalecana dawka: 50ml/m². Po upływie tygodnia oraz po opadach deszczu zalecane jest powtórne zastosowanie preparatu. Nie opryskiwać bezpośrednio roślin.

Opakowanie 500ml.

3213

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć