Marki
Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy
  • Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy

Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy

12,79 zł
Brutto

Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.

EAN: 5904517001770
Ilość
W magazynie

Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy, znajdujących się mieszkaniach, domach, biurach itp, zapobiega również wlatywaniu kolejnych owadów z dworu. Urządzenie wykazuje skuteczność działania również gdy w pomieszczeniu zostawimy otwarte okna oraz zaświecimy światło. Ochrona uzyskiwana jest już po 30 minutach od włączenia. Preparat zabezpiecza pomieszczenie o powierzchni do 20m2 przez okres 60nocy, zakładając, że będzie włączone przez 8h na dobę. Płyn jest w uniwersalnej buteleczce pasującej do elektrofumigatorów dostępnych na rynku.

Sposób użycia:

Buteleczkę z płynem wyjąć z opakowania i wkręcić do urządzenia, elektrofumigator włączyć do kontaktu. Pod wpływam ciepła substancje zaczynają  parować. Pustą buteleczkę wymieniamy na nową.

Opakowanie 40ml.

3551

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć