Marki
Bros Elektro + płyn na komary o zapachu geranium ochrona  do 60 nocy
  • Bros Elektro + płyn na komary o zapachu geranium ochrona  do 60 nocy

Bros Elektro + płyn na komary o zapachu geranium ochrona do 60 nocy

19,99 zł
Brutto

Elektro + płyn do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nimi. Urządzenie umieszczone w gniazdku powoduje odparowanie płynu z substancją aktywną. Płyn posiada zapach geranium.

EAN: 5904517002937
Ilość
W magazynie

Bros Elektro + płyn na komary o zapachu geranium ochrona  do 60 nocy. Urządzenie z wkładem w formie płynu zapewnia skuteczną ochronę pomieszczeń przed komarami. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczenia przez całą noc. Działa nawet przy otwartych oknach i zapewnia ochronę przez około 60 nocy. Płyn o zapachu geranium.

Sposób użycia:

Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka 230 V tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej. Płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Pustą butelkę wymienić na nową.

Uwaga! Nie podłączać urządzenia do prądu w pozycji odwróconej (butelka do góry dnem).

Dostępne są opakowania uzupełniające z płynem.

Urządzenie działa również z wkładami w formie płytek.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Opakowanie: urządzenie i 40ml płynu.

3599

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć