Marki
Bros 25g Supercyp 6WP na muchy, komary, karaluchy, mrówki i pluskwy
  • Bros 25g Supercyp 6WP na muchy, komary, karaluchy, mrówki i pluskwy

Bros 25g Supercyp 6WP na muchy, komary, karaluchy, mrówki i pluskwy

8,99 zł
Brutto

Proszek do rozpuszczania w wodzie przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających do oprysku dużych powierzchni przemysłowych, pomieszczeń gospodarskich, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

EAN: 5904517025776
Ilość
W magazynie

Bros 25g Supercyp 6WP na muchy, komary, karaluchy, mrówki i pluskwy. Przeznaczony do przygotowania zawiesiny wodnej proszek. W jego składzie znajdują się insektycydy z grupy syntetycznych pyretroidów: cypermetryna 5g/100g (5%), tetrametryna 1g/100g (1%) oraz butoksylan piperonylu 2g/100g (2%) (synergetyk). Środek ten przeznaczony jest do zwalczania owadów latających takich jak komary i muchy, oraz owadów biegających: karaluchów, mrówek, prusaków, rybików, pluskiew, mrówek faraona. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach gospodarczych, przemysłowych takich jak: magazyny, piekarnie, rzeźnie, obory, chlewnie, kurniki, mleczarnie, itp., w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak: hotele, sklepy, restauracje, itp., oraz w pomieszczeniach mieszkalnych. Po zastosowaniu preparatu pomieszczenia można ponownie użytkować po jego wyschnięciu oraz przewietrzeniu do całkowitego usunięcia jego zapachu. Powierzchnie mające bezpośredni kontakt z użytkownikiem lub żywnością, po zakończeniu zabiegu należy dokładnie umyć.

Sposób użycia:

Po rozpuszczeniu proszku w wodzie preparat jest gotowy do użycia. Roztwór należy zużyć w dniu jego sporządzenia, nie przetrzymywać do późniejszego wykorzystania. Stosować w formie oprysku.

 Owady latające:

  • muchy - powierzchnie nasłonecznione takie jak okiennice, belki, parapety, elementy konstrukcji należy dokładnie opryskać

  • komary – opryskać miejsca zacienione

Do zwalczania much i komarów należy przygotować oprysk w stężeniu 0,5 – 1%, czyli 25g preparatu rozpuścić w 2,5 do 5 litrach wody. Przy dużej liczbie owadów lub opryskiwaniu porowatych powierzchni należy zastosować wyższe stężenie.

 Owady biegające:

  • przy małej liczebności owadów zastosować stężenie 0,5-0,7% (25g proszku rozpuścić w 3,5 do 5 litrach wody)

  • W przypadku dużej liczebności owadów: stężenie 1 – 1,5% (25g preparatu rozpuścić w 1,7 do 2,5 litrach wody)

Stężenia wyższe stosować w przypadku zwalczania karaluchów lub opryskiwaniu porowatych powierzchni takich jak surowe tynki czy drewno. Niekorzystnie na aktywność preparatu wpływa wysoka temperatura (powyżej 25oC). W celu zwalczenia owadów biegających należy opryskać miejsca ich występowania takie jak szczeliny, szpary, listwy podłogowe, okolice rur czy powierzchnie pod zlewami. Jeśli owady pojawią się ponownie, zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie.

 Środki ostrożności:

Nie stosować preparatu podczas obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu. Nie opryskiwać preparatem powierzchni z którymi kontakt będzie miała żywność lub pasza, nie opryskiwać urządzeń elektrycznych znajdujących się pod napięciem. Po zakończeniu zabiegu ręce dokładnie umyć wodą z mydłem. Sprzęt wykorzystywany podczas zabiegu wypłukać dokładnie wodą. Naczynia użyte do zabiegu nie mogą być wykorzystywane do innych celów. Preparat jest szkodliwy dla pszczół oraz innych pożytecznych owadów. Puste opakowanie oraz pozostałości preparatu podlegają selektywnej zbiórce odpadów.

Opakowanie 25g.

3529

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć