Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Abercrest Drobne Liście
  • Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Abercrest Drobne Liście
  • Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Euromic Drobne Liście

Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Abercrest Drobne Liście

33,99 zł
Brutto

Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Abercrest Drobne Liście

Mikrokoniczyna nie tylko jest korzystna samego trawnika, ale również dla owadów. Jeśli pozwolisz mikrokoniczynie zakwitnąć, stanie się ona cennym źródłem pożywienia dla owadów, przyczyniając się do ich dobrobytu i różnorodności w Twoim ogrodzie.

EAN: 5907595506816

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 3,40 zł
10 5% Do rabatu 16,99 zł
20 7% Do rabatu 47,58 zł
50 10% Do rabatu 169,94 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Toraf 100g Koniczyna Biała Mikrokoniczyna Drobne Liście

Mikrokoniczyna Abercrest - rewolucyjny produkt dla Twojego trawnika!

  • Jeśli marzysz o gęstym, zielonym trawniku, ale nie chcesz się martwić o kosztowne mieszanki traw czy regularne nawożenie, mikrokoniczyna jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Ta innowacyjna trawa nie tylko zapewnia efekt gęstego dywanu zielonego bez większych nakładów finansowych, ale także ma wiele innych niezwykłych zalet.

  • Jedną z głównych zalet mikrokoniczyny jest jej zdolność do odżywiania trawy w azot, dzięki obecności koniczyny. To oznacza, że Twój trawnik będzie pięknie zielony, a ty nie będziesz musiał poświęcać czasu ani pieniędzy na nawożenie. Co więcej, nie będzie potrzeby podlewania trawy, ponieważ mikrokoniczyna doskonale radzi sobie z suszą, nawet przy intensywnym użytkowaniu i deptaniu.

  • Mikrokoniczyna Abercrest nie tylko jest korzystna dla ciebie, ale również dla owadów. Jeśli pozwolisz mikrokoniczynie zakwitnąć, stanie się ona cennym źródłem pożywienia dla owadów, przyczyniając się do ich dobrobytu i różnorodności w Twoim ogrodzie.

  • Warto również podkreślić, że mikrokoniczyna jest praktycznie niewidoczna, więc nie musisz martwić się o zmianę wyglądu swojego trawnika. Co więcej, dzięki obecności mikrokoniczyny, na Twoim trawniku nie będzie miejsca na mchy ani inne chwasty. Mikrokoniczyna jest na tyle ekspansywna i silna, że nie daje innym chwastom szansy przebicia się.

  • Istnieje także dodatkowa zaleta mikrokoniczyny - możesz ją siać nawet w miejscach o półcieniu. Ta niezwykła roślina jest wyjątkowo odporna na brak słońca, więc nie musisz martwić się o to, że nie wyrośnie tam, gdzie masz mniej nasłonecznione obszary.

  • Mikrokoniczyna Abercrest to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie wiele zalet, dzięki czemu Twój trawnik będzie piękny, gęsty i odporny na trudne warunki. Daj swojemu trawnikowi to, czego naprawdę potrzebuje, wybierając mikrokoniczynę - tajemnicę pięknego trawnika bez kompromisów.

Gramatura: 100g

Opis

Waga (g)
100

Specyficzne kody

EAN13
5907595506816
Komentarze (0)