Marki
Kwazar 6l Orion Super Pro+ Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą
  • Kwazar 6l Orion Super Pro+ Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą

Kwazar 6l Orion Super Pro+ Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą

149,99 zł
Brutto

Opryskiwacze są estetyczne i charakteryzują się wysoką jakością. Zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak uszczelnienia vitonowe, zawór bezpieczeństwa, rękojeść lancy wyposażona manometr, nowa końcówka rozpylająca, regulująca ciecz zapewniają bezpieczeństwo i wysoką efektywność pracy przy minimalnym nakładzie sił. EAN: 5904447008887
Ilość
W magazynie

Kwazar 6l Orion Super Pro+ Opryskiwacz ciśnieniowy z lancą.
Opryskiwacz wyposażony jest w lancę o długości 35 cm i wygodny pasek naramienny z opcją dwustronnego montażu (w zależności od preferencji użytkownika). Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że opryskiwacz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

Głowica opryskiwacza zakończona jest lejkiem, co znacznie ułatwia nalewanie cieczy. Zbiornik opryskiwacza posiada podstawę stabilizacyjną ze stopkami ułatwiającymi pompowanie. Na zbiorniku, wzdłuż skali pojemności, umieszczono przezroczysty wskaźnik poziomu cieczy.

Doskonale sprawdzają się w pracy w myjniach samochodowych, warsztatach mechanicznych, firmach sprzątających, budownictwie i drogownictwie.

Opakowanie 1szt.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć