Marki
FISKARS SEKATOR NOŻYCOWY FINGERLOOP P44
  • FISKARS SEKATOR NOŻYCOWY FINGERLOOP P44

FISKARS SEKATOR NOŻYCOWY FINGERLOOP P44

74,99 zł
Brutto

Sekator nożycowy to bardzo precyzyjne i komfortowe narzędzie marki Fiskars. Produkt z linii Fingerloop™ posiada specjalnie zaprojektowaną antypoślizgową rączkę w kształcie pętli, która chroni palce przed urazami.

EAN: 6411501964403
Ilość
W magazynie

Sekator nożycowy P44 jest bardzo precyzyjnym i bezpiecznym narzędziem z autorskiej linii Fingerloop™ uznanej marki Fiskars z Finlandii – producenta wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych i naczyń kuchennych. Fiskars to gwarancja jakości i trwałości, którą nagrodzono w wielu prestiżowych plebiscytach i konkursach. Sekator posiada dolną rączkę specjalnej konstrukcji przypominającą pętlę, która chroni palce przed urazami. Jest bardzo bezpieczna podczas cięcia gałęzi.

Uchwyt sekatora wykonany jest z trwałego i lekkiego tworzywa opartego na włóknie szklanym, a pokrywająca go antypoślizgowa powłoka SoftGrip™ zapewnia pewny chwyt i zminimalizowane wypuszczenia narzędzia. Ostrza nożycowe sekatora pokrywa z kolei powłoka PTFE, która zmniejsza tarcie podczas cięcia, a tym samym zwiększa jego precyzją. Gałązki są zawsze równo i gładko przycięte, bez ryzyka poszarpanych krawędzi.

Model dedykowany jest do wykonywania cięć o maksymalnej średnicy 20 mm. Nożyce mają wymiary 201 x 76 mm, ważą zaledwie 150 gram i będą odpowiednia zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

 

  • Bezpieczne – konstrukcja uchwytu Fingerloop™ zmniejsza ryzyko urazów,
  • Poręczne – lekka konstrukcja z włókna szklanego,
  • Precyzyjne – powłoka ostrza zmniejsza tarcie i zwiększa precyzję cięcia.
Rodzaj przedmiotu:
Sekator jednoręczny
Linia produktu:
Fingerloop
Maksymalna średnica gałęzi (mm):
20
Długość (cm):
20,1
Szerokość (cm):
7,6
Waga (kg):
0,15
Materiał wykonania:
Ostrze pokryte powłoką PTFE
,
Rączka z włókna szklanego FiberComp
,
Rączka pokryta antypoślizgową powłoką SoftGrip
Dodatkowe informacje:
Ostrze nożycowe do cięcia świeżego drewna
,
Dla osób prawo i leworęcznych
,
Uchwyt Fingerloop chroniący przed urazami
4265

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć