Marki
FISKARS SEKATOR KOWADEŁKOWY FINGERLOOP P43
  • FISKARS SEKATOR KOWADEŁKOWY FINGERLOOP P43

FISKARS SEKATOR KOWADEŁKOWY FINGERLOOP P43

69,99 zł
Brutto

Sekator kowadełkowy jest bardzo mocnym, a zarazem lekkim narzędziem ogrodniczym z linii Fingerloop™ marki Fiskars. Serię charakteryzuje specjalnie zaprojektowana, bezpieczna dolna rączka chroniąca palce przed urazami.

EAN: 6411501964304
Ilość
W magazynie

Sekator kowadełkowy P43 to narzędzie ogrodnicze z linii Fingerloop™. Jej charakterystycznym elementem jest kształt dolnej rączki, który chroni palce oraz dłoń podczas pracy. Sekator jest produktem marki Fiskars – znanego i cenionego fińskiego producenta narzędzi ogrodniczych i naczyń kuchennych, docenionego w wielu plebiscytach i konkursach. Sekatory Fiskars to gwarancja jakości i trwałości, dzięki czemu będą służyły nam wiele lat.

Uchwyt sekatora wykonany jest z trwałego i lekkiego tworzywa FiberComp™ opartego na włóknie szklanym, a pokrywająca go antypoślizgowa powłoka SoftGrip™ zapewnia pewny chwyt i minimalizuje ryzyko wypuszczenia narzędzia. Górne ostrze sekatora pokrywa z kolei powłoka PTFE, która zmniejsza tarcie podczas cięcia, a tym samym zwiększa jego precyzję. Gałązki są zawsze równo i gładko przycięte, bez ryzyka poszarpanych krawędzi. Model P43 przeznaczony jest do efektywnego cięcia świeżych gałęzi.

Model dedykowany jest do wykonywania cięć o maksymalnej średnicy 20 mm. Nożyce mają wymiary 188 x 76 mm, ważą zaledwie 150 gram. Są odpowiednie zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

 

  • Bezpieczne – konstrukcja uchwytu Fingerloop™ zmniejsza ryzyko urazów,
  • Poręczne – lekka konstrukcja z włókna szklanego,
  • Precyzyjne – powłoka ostrza zmniejsza tarcie i zwiększa precyzję cięcia.
Rodzaj przedmiotu:
Sekator jednoręczny
Linia produktu:
Fingerloop
Maksymalna średnica gałęzi (mm):
20
Długość (cm):
18,8
Szerokość (cm):
7,6
Waga (kg):
0,15
Materiał wykonania:
Ostrze pokryte powłoką PTFE
,
Rączka z włókna szklanego FiberComp
,
Rączka pokryta antypoślizgową powłoką SoftGrip
Dodatkowe informacje:
Ostrze kowadełkowe do suchych i twardych gałęzi
,
Uchwyt Fingerloop chroniący przed urazami
,
Dla osób prawo i leworęcznych
4261

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć