Agrecol 1kg Specjalistyczny nawóz do winorośli porzeczek malin i jeżyn
  • Agrecol 1kg Specjalistyczny nawóz do winorośli porzeczek malin i jeżyn

Agrecol 1 kg Organiczny nawóz do winorośli

11,62 zł
Brutto

Organiczny nawóz do winorośli. Stosowanie nawozu zapewnia uzyskanie zdrowych, dorodnych i smacznych owoców, jednocześnie przedłużając ich trwałość po zbiorze. Systematycznie nawożone rośliny wydają pełne witamin i składników odżywczych owoce. Zwiększa się również odporność roślin na choroby grzybowe.

EAN: 5902341007104
Ilość
Obecnie brak na stanie

Agrecol 1kg Organiczny nawóz do winorośli to wysokiej jakości granulowany nawóz organiczny. W pełni pokrywa zapotrzebowanie roślin na makro i mikroskładniki pokarmowe. Wysoka zawartość potasu zapewnia obfite kwitnienie oraz prawidłowe owocowanie. Nawóz nie powoduje gromadzenia nadmiernych ilości azotanów w owocach.  Odpowiedni stosunek azotu, potasu i fosforu oraz mikroelementy gwarantuje intensywny wzrost roślin. Prawidłowo odżywione winorośla są bardziej odporne na susze oraz niskie temperatury.

Nawóz stosować od marca do końca września w temperaturze od 12 -15˚C. Należy go rozsypać równomiernie wokół roślin i w miarę możliwości wymieszać z wierzchnią warstwą gleby. Składniki nawozu działają do 2 miesięcy po zastosowaniu. Owoce można spożywa bezpośrednio po nawożeniu, ponieważ specyfika nawozu sprawia, że nie powoduje on nadmiernego gromadzenia się azotanów w roślinach. W zależności od pory nawożenia, dostosować następujące dawki:

  • przygotowanie podłoża do sadzenia – stosować 5-10 g na 1 l podłoża,
  • podczas sadzenia – stosować 50 g nawozu na roślinę,
  • podczas okresu wegetacji – stosować 150 g nawozu na każdy 1 m2 podłoża, co 2 miesiące.

Stosowanie: Winorośl nawozimy 3 razy w roku - wczesną wiosną, w fazie intensywnego wzrostu pędów i w okresie kwitnienia w dawce:

- 40g nawozu na 1m2 uprawy,

- winorośl starszą o grubym pniu 50-60g nawozy na każdą roślinę.

Opakowanie: 1kg.

3692

Opis

Waga
1 kg