Marki
Agrecol 1,2l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura
  • Agrecol 1,2l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura

Agrecol 1,2l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura

10,99 zł
Brutto

Agrecol 1,2l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska. Dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywne. Zawiera biologicznie czynne substancje humusowe, wspomagające nawożenie. Produkt ma szybkie działanie dzięki zawartości składników mineralnych.

EAN: 5902341003205
Ilość
W magazynie

Agrecol 1,2l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura. Nawóz organiczno-mineralny przeznaczony do stosowania w uprawach wszelkich odmian pelargonii uprawianych na balkonach, jaki i w domach. Na część organiczną w nawozie składa się naturalna aktywna próchnica. Dzięki substancjom humusowym wspierane jest życie biologiczne gleby. Mają one aktywny wpływ na regenerację podłoża. To właśnie dzięki mikroorganizmom rozbudowane związki chemiczne są w glebie rozkładane do składników łatwo przyswajalnych dla roślin. Składniki organiczne nawozu zaś są uwalniane długotrwale i stopniowo. Nawóz zawiera wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchniczych.

Nakrętka służy jako miarka do dozowania nawozu. Nawóz stosujemy 1- 2 razy w tygodniu w całym sezonie wegetacyjnym. Rozcieńczamy z wodą 35ml nawozu w 1 litrze wody. W opakowaniu o pojemności 2,5l –  2 nakrętki odpowiadają dawce 35 ml

Opakowanie 1,2l.

3285

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć