Florovit 0,55 kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy.
  • Florovit 0,55 kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy.
  • Florovit 0,55 kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy.

Florovit 0,55 kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy.

5,55 zł
Brutto

Florovit 0,55kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy

Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz.

EAN: 5900498008111

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 0,56 zł
10 5% Do 2,78 zł
20 7% Do 7,77 zł
50 10% Do 27,76 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Florovit 0,55kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy

Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin w ogrodnictwie, w uprawach polowych, w ogródkach działkowych oraz w uprawie roślin ozdobnych w gruncie i doniczkach.

Nawożenie dolistne, jak wykazały długoletnie badania nad poza korzeniowym zasilaniem roślin, jest najszybszą i ekonomicznie uzasadnioną formą nawożenia. Koncentrat poza nawożeniem posiada również bardzo cenne własności błonkotwórcze. Dzięki tym właściwościom jest zalecany jako środek sprawiający, że rośliny lepiej znoszą okresy suszy, niedostatku wody lub okresy krytyczne (np. zahamowanie wzrostu) oraz są bardziej odporne na infekcje i różnego rodzaju stresy.

Można go stosować do zasilania roślin ozdobnych, warzyw w gruncie i pod osłonami, w sadownictwie i rolnictwie. Rośliny dokarmiane płynnym szybciej rosną, wcześniej i okazalej kwitną, a także wcześniej zaczynają owocować, dając plony większe o około 10 %. Stosowany jest również jako środek przyspieszający regenerację roślin uszkodzonych przez mróz (szczególnie drzew owocowych) opryskując liście, gałęzie i pnie do całkowitego zwilżenia.

Nawóz jest nietoksyczny dla ludzi, zwierząt i owadów. Może być stosowany łącznie ze środkami ochrony roślin.

Nawóz jest zalecany szczególnie:

  • jako środek wzmacniający rośliny w okresie suszy i niedostatku wody lub w okresach krytycznych np. zahamowanie wzrostu itp.
  • w przypadku niedoboru w glebie niezidentyfikowanego składnika pokarmowego,
  • jako środek poprawiający stan odżywienia roślin w warunkach niesprzyjających pobieraniu składników pokarmowych przez korzenie,
  • jako środek przyśpieszający regenerację roślin uszkodzonych przez mróz (szczególnie drzew owocowych) opryskując liście, gałęzie i pnie do całkowitego zwilżenia,
  • do nawożenia rozsad przed ich wysadzeniem na miejsce stałe (lepiej się przyjmują).

Stosowanie:

  • Rośliny podlewać co 5-10 dni od kwietnia do października stosując 10ml nawozu na 1,2l wody.

Opakowanie 0,55kg.

1463

Opis

Waga
0,55 kg