Marki
Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia
  • Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do datur bielunia

11,10 zł
Brutto

Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia. Datura jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia obfite kwitnienie.

EAN: 5900498007909
Ilość
Obecnie brak na stanie

Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur, przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania wszystkich odmian datur (bieluń). Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia obfite kwitnienie.

Stosowanie:

Rośliny należy nawozić 0,5% roztworem nawozu – 5 ml nawozu (1 nakrętka) rozcieńczyć w 1 litrze wody. Otrzymanym roztworem podlewać rośliny 2 razy w tygodniu od maja do połowy sierpnia.

Pod koniec lata zmniejszamy dawkę nawozu o połowę, podlewając rośliny 0,25% roztworem nawozu – 2,5 ml nawozu (1/2 nakrętki) rozcieńczyć w 1 litrze wody. Od połowy września do kwietnia rośliny nie należy nawozić. W tym okresie roślinę należy podlewać tylko kilka razy, tak aby nie dopuścić do przeschnięcia podłoża.

Uwaga! Datury są roślinami trującymi.

Opakowanie 1kg.

1467

Opis

Waga
1 kg