Marki
Substral 350g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do winogron
  • Substral 350g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do winogron

Substral 350g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do winogron

11,69 zł
Brutto

Specjalistyczny nawóz dostarczający wszystkich niezbędnych składników potrzebnych do owocowania winogron. Szczególnie polecany do pielęgnacji krzewów osłabionych i dających niskie zbiory. Zasilanie należy stosować przez cały okres wegetacji. Nawóz rozpuszczalny w wodzie.

EAN: 5907487101297
Ilość
W magazynie

Substral 350g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do winogron do stosowania doglebowego i dolistnego przy nawożeniu różnych gatunków winogron. Regularne zasilanie nawozem zapewnia obfite zbiory oraz zdrowe krzewy winogron.

Nawozy Magiczna Siła to koncentrat o zbilansowanej dawce mikro i makroskładników służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Roztwór jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Szybko działające składniki odżywcze wzmacniają i dają długotrwałe efekty, co jest widoczna już po pierwszym podlaniu.

Do głównych zalet nawozu należą:

- duża wydajność
- w 100% rozpuszcza się w wodzie
- wysoko skoncentrowany nawóz
- szybko działa, dając widoczne efekty
- świetnie przyswajany przez liście i korzenie

Nawożenie zasadnicze (doglebowe) - przez cały okres wegetacji, uzyskujemy szybkie przyrosty - podlewanie wokół korzenia - dwa razy w miesiącu.
Nawożenie dolistne (interwencyjne) - w przypadku gdy rośliny rosną słabo, nie kwitną i nie owocują - podlewanie liści raz w tygodniu.

Dawkowanie 1g na 1 litr wody.

Opakowanie: 350g

2988

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć