Marki
Substral 350g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do powojników i klematisów
  • Substral 350g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do powojników i klematisów

Substral 350g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do powojników i klematisów

11,99 zł
Brutto

Bogaty w mikroelementy nawóz interwencyjny do nawożenia powojników i clematisów, szczególnie polecany, gdy clematisy słabo kwitną, są osłabione i wymagają pilnej interwencji.

EAN: 5907487101044
Ilość
W magazynie

Substral 350g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do powojników i klematisów jest w 100% rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego powojników i clematisów. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników do wzrostu i obfitego kwitnienia, szczególnie polecany, gdy clematisy słabo kwitną, są osłabione i wymagają pilnej interwencji.

Nawóz bogaty w mikroelementy, zwiększa odporność roślin. Nie ma ryzyka przenawożenia i wypalenia roślin.

Nawożenie zasadnicze (doglebowe) - przez cały okres wegetacji, uzyskujemy szybkie przyrosty - podlewanie wokół korzeni. 1g na 1 litr wody (1 łyżeczka na 10l wody) 2 razy w miesiącu.

Nawożenie dolistne (interwencyjne): w przypadku, gdy rośliny słabo rosną, są zaniedbane, nie kwitną i wymagają szczególnej troski - polewanie liści 1 raz na tydzień; dawka: 1/2g na 1l (jedna łyżeczka na 10l)

Nawozy Magiczna Siła to koncentrat o zbilansowanej dawce mikro i makroskładników służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Roztwór jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Szybko działające składniki odżywcze wzmacniają i dają długotrwałe efekty, co jest widoczna już po pierwszym podlaniu.

Do głównych zalet nawozu należą:

- duża wydajność
- w 100% rozpuszcza się w wodzie
- wysoko skoncentrowany nawóz
- szybko działa, dając widoczne efekty
- świetnie przyswajany przez liście i korzenie

Dawkowanie: 1g na 1 litr wody

Opakowanie: 350g

3477

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć