Marki
Substral 300g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do róż szybko działa
  • Substral 300g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do róż szybko działa

Substral 300g Magiczna Siła Interwencyjny nawóz do róż szybko działa

11,69 zł
Brutto

Nawóz interwencyjny do wszystkich gatunków róż. Jest w 100% rozpuszczalnym koncentratem. Gwarantuje szybko widoczne efekty.

EAN: 5907487100535
Ilość
W magazynie

Nawóz interwencyjny Magiczna Siła DO RÓŻ SUBSTRAL zapewnia wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wzrostu i obfitego kwitnienia róż. Szczególnie polecany, gdy róże słabo rosną i kwitną, oraz wymagają pilnej interwencji.

Regularne stosowanie nawozu w okresie wegetacji ( przynajmniej 2 razy w tygodniu) zapewnia intensywne wybarwienie kwiatów oraz przedłuża okres kwitnienia a także znacząco zwiększa liczbę kwiatów. Łączy podlewanie z nawożeniem.

Nawozy Magiczna Siła to koncentrat o zbilansowanej dawce mikro i makroskładników służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Roztwór jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Szybko działające składniki odżywcze wzmacniają i dają długotrwałe efekty, co jest widoczna już po pierwszym podlaniu.

Do głównych zalet nawozu należą:
- w 100% rozpuszcza się w wodzie
- wysoko skoncentrowany nawóz
- bardzo duża wydajność - dawka 1 g na litr wody
- szybko działa, dając widoczne efekty
- świetnie przyswajany przez liście i korzenie

Dawkowanie: 1g na 1 litr wody

Opakowanie: 300g

2987

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć