Marki
Florovit 22kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy
  • Florovit 22kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy

Florovit 22 kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy

102,77 zł
Brutto

Florovit 22kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy Wieloskładnikowy nawóz płynny do podlewania i opryskiwania roślin. Powoduje intensywny wzrost, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

EAN: 5900498009323
Ilość
Obecnie brak na stanie

Florovit 22kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy przeznaczony do dokarmiania wszystkich roślin, wliczając w to warzywa, drzewa i krzewy owocowe i ozdobne oraz kwiaty uprawiane w gruncie i w pojemnikach.

Nawóz posiada także właściwości błonotwórcze, co sprawia, że rośliny znacznie lepiej znoszą okres suszy, niedostatku wody czy okresy krytyczne, takie jak zahamowanie wzrostu. Są dzięki temu również odporne na stresy i różnego typu infekcje.

Produkt można stosować również jako środek przyspieszający regenerację roślin uszkodzonych przez mróz (zwłaszcza drzew owocowych). W tym celu opryskuje się liście, gałęzie i pnie, aż do całkowitego zwilżenia.

Produkt jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Stosowanie:

Rośliny należy nawozić roztworem sporządzonym z 5ml środka rozpuszczonego w 2 litrach wody co 7-14 dni. Nawożenie wykonywać dolistnie lub doglebowo.

Florovit płynny jest nietoksyczny dla ludzi, zwierząt i owadów. Może być stosowany łącznie ze środkami ochrony roślin.

Opakowanie 22kg.

3314

Opis

Waga
22 kg