Biobest 2kg  Organiczny nawóz kurzy granulowany
  • Biobest 2kg  Organiczny nawóz kurzy granulowany

Biobest 2 kg Organiczny nawóz kurzy granulowany

2,99 zł
Brutto

Nawóz ogrodniczy, produkt w 100% naturalny, produkowany z obornika kurzego w formie ziarnistego, niemal bezwonnego granulatu. Gwarantuje stabilną zawartość NPK i jest bogaty w liczne mikroelementy.

EAN: 5901864000135
Ilość
Obecnie brak na stanie

Biobest 2kg  Organiczny nawóz kurzy granulowany, do stosowania w uprawie warzyw, owoców i roślin ozdobnych oraz do nawożenia trawników i szkółek. Polecany w uprawach ekologicznych. Nawóz trwale użyźnia glebę, poprawia jej właściwości fizyczne, chemiczne i wilgotnościowe oraz aktywność mikrobiologiczną. Po zastosowaniu obornika następuje rozłożone w czasie, stopniowe uwalnianie składników pokarmowych do gleby, dzięki czemu dokarmianie roślin w okresie wegetacji jest bardzo efektywne.

Proces granulowania przebiega w wysokiej temperaturze, wobec czego nawóz wolny jest nasion chwastów, bakterii i wirusów oraz innych patogenów. Nie wydziela również przykrego zapachu.

 

Stosowanie:

Nawóz powinien być stosowany krótko przed siewem lub sadzeniem roślin oraz w okresach intensywnego wzrostu i pobierania składników pokarmowych przez rośliny. Może być używany w 2-3 dawkach w ciągu okresu wegetacyjnego. Nawóz należy wymieszać z glebą wkrótce po rozsiewie.

Opakowanie 2kg.

BIOBEST
3565

Opis

Waga
2 kg