Marki
Forte 5l Bionat-B granulowany obornik bydlęcy naturalny nawóz organiczny
  • Forte 5l Bionat-B granulowany obornik bydlęcy naturalny nawóz organiczny

Forte 5 l Bionat-B granulowany obornik bydlęcy naturalny nawóz organiczny

16,99 zł
Brutto

Obornik granulowany to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów bydlęcych. Zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych, i sadowniczych, a także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników.

EAN: 5907559233642

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 1,70 zł
10 5% Do 8,50 zł
20 7% Do 23,79 zł
50 10% Do 84,95 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Forte 5l Bionat-B granulowany obornik bydlęcy naturalny nawóz organiczny.Nawóz granulowany stopniowo uwalnia składniki odżywcze, wzmacnia procesy glebotwórcze, a w konsekwencji przywraca dobrą kondycję ziemi, zapewniając roślinom optymalne warunki wzrostu. Trwale użyźnia glebę, poprawia jej właściwości fizyczne i chemiczne, a także zwiększa zdolność magazynowania wody oraz uaktywnia naturalną mikroflorę. Nowoczesna metoda granulacji zachowuje w stanie nienaruszonym substancje próchnicze i mineralne i jednocześnie eliminuje nasiona chwastów, larwy owadów, wirusy i inne patogeny zawarte w oborniku.

Stosowanie:

Nawóz może być stosowany wczesną wiosną przed siewem lub sadzeniem i jesienią oraz do dokarmiania roślin już rosnących. Nadaje się również do sporządzania gnojowicy.

Opakowanie 5l.

2171

Opis

Pojemność
5 l