Target 5kg Gardenfoska Nawóz do trawnika soczysta zieleń
  • Target 5kg Gardenfoska Nawóz do trawnika soczysta zieleń

Target 5 kg Gardenfoska Nawóz do trawnika soczysta zieleń

16,99 zł
Brutto

Imponujący i zadbany trawnik wymaga gleby o dużej zawartości składników pokarmowych. Trawa wraz ze wzrostem pobiera ich coraz więcej z podłoża. Należy więc zadbać o dostarczenie jej potrzebnych substancji.

EAN: 5901828891151
Ilość
Obecnie brak na stanie


Target 5kg Gardenfoska Nawóz do trawnika soczysta zieleń. Wieloskładnikowy nawóz granulowany  to łatwe i efektywne nawożenie. Zawarte w nim substancje odżywcze zadbają o równomierny wzrost trawy, jej zdrową kondycję oraz długotrwałą soczystą zieleń. Preparat o specjalnie dobranej recepturze: azot (N) całkowity 14%, azot (N-NH4) w formie amonowej 14%, pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie 6%, pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie (P2O5) 5%, tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 7%. Te najwyższej jakości składniki stymulują równomierny wzrost trawy, dbają o jej zdrową kondycję oraz o długotrwałą soczystą zieleń.

Preparat odpowiada różnorodnym wymaganiom pokarmowym wszystkich gatunków traw. W szczególności harmonizuje z trawnikami ozdobnymi i reprezentacyjnymi.
Stosowanie:

Nawóz przeznaczony do stosowania od kwietnia do września, co cztery do sześciu tygodni, w dawce ok. 50 g na 1 m2.

Opakowanie 5kg.

4383

Opis

Waga
5 kg