Marki
Biopon 5l Obornik granulowany do ogrodu ekologiczne uprawy
  • Biopon 5l Obornik granulowany do ogrodu ekologiczne uprawy

Biopon 5l Obornik granulowany do ogrodu ekologiczne uprawy

14,99 zł
Brutto

Obornik granulowany to silnie skoncentrowany nawóz naturalny, powstały z odchodów drobiu i ściółki. Obornik został poddany procesowi fermentacji i suszenia, które niszczą drobnoustroje oraz nasiona chwastów, zachowując wszystkie właściwości.

EAN: 5904517009974
Ilość
W magazynie


Biopon 5l Obornik granulowany do ogrodu ekologiczne uprawy. Obornik granulowany doskonale użyźnia i spulchnia glebę, zwiększa jej zdolność do magazynowania wody oraz aktywizuje mikroflorę glebową. Może być stosowany przez cały okres wegetacyjny do nawożenia wszystkich roślin ogrodowych: warzyw, drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych, a także do roślin doniczkowych oraz roślin uprawianych na balkonach i w tunelach foliowych.

Obornik granulowany jest pewnego rodzaju koncentratem, przy zachowaniu wszystkich pozytywnych cech tradycyjnego surowego obornika.

Można go stosować punktowo, posypowo lub rozpuszczony w wodzie, tzw. gnojówka. Aby przygotować gnojówkę, obornik granulowany zalewamy zimną wodą i pozostawiamy na około 14 dni. Przed użyciem dokładnie mieszamy i sporządzamy ciecz użytkową, stosując 1 litr gnojówki na 10 litrów wody. Takim roztworem podlewamy rośliny.

Opakowanie 5l.

3544

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć