Marki
Biopon 1l Nawóz Biohumus ekstrakt z dżdżownic kalifornijskich naturalny
  • Biopon 1l Nawóz Biohumus ekstrakt z dżdżownic kalifornijskich naturalny

Biopon 1l Nawóz Biohumus ekstrakt z dżdżownic kalifornijskich naturalny

7,99 zł
Brutto

Wieloskładnikowy, płynny nawóz organiczno-mineralny, pozyskiwany z produktu dżdżownic kalifornijskich, przeznaczony jest do regularnego zasilania roślin ozdobnych uprawianych w mieszkaniach, na balkonach i w ogrodach.

EAN: 5904517044715
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Biopon 1l Nawóz Biohumus ekstrakt z dżdżownic kalifornijskich naturalny. Nawóz dostosowany do dokarmiania wszystkich roślin zarówno w domu jak i w ogrodzie. Jest dobrą alternatywą dla nawozów mineralnych stosowanych w warzywniku oraz w uprawach pod osłonami. W warzywach dokarmianych biohumusem nie zachodzi ryzyko kumulacji szkodliwych związków (np. azotanów przekształcanych w azotyny). Dotyczy to zwłaszcza gatunków uprawianych dla jadalnych liści (np. sałaty). Dzięki temu plon jest zdrowszy i smaczniejszy.
Biohumus jest także przydatny w uprawie roślin, które zostały osłabione przez patogeny chorobotwórcze lub szkodniki. Łagodzi stres i umożliwia szybszą regenerację. Obecność humusu biologicznego wpływa na polepszenie właściwości gleby oraz zapewnia należyte odżywianie roślin. Dodatkowa zawartość odpowiednio zbilansowanych składników mineralnych gwarantuje intensywny wzrost i prawidłowy rozwój roślin.

Sposób użycia :

Rośliny doniczkowe w mieszkaniu i na balkonie:

Rozcieńczyć 50 ml nawozu w 1 litrze wody.
- w okresie od marca do października zasilać rośliny przy każdym podlewaniu,
- w okresie od listopada do lutego zasilać rośliny co 1-2 tygodnie.

Rośliny uprawiane w ogrodach:

Rozcieńczyć 50 ml nawozu w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać rośliny co 1-2 tygodnie od początku maja do końca sierpnia, stosując około 200 ml na 1 roślinę.

Opakowanie 1l.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć