Marki
Ampol 2kg Siarczan potasu do warzyw roślin jagodowych drzew owocowych
  • Ampol 2kg Siarczan potasu do warzyw roślin jagodowych drzew owocowych

Ampol 2kg Siarczan potasu do warzyw, roślin jagodowych, drzew owocowych roślin ozdobnych,

13,99 zł
Brutto

Ampol 2kg Siarczan potasu do warzyw, roślin jagodowych, drzew owocowych i roślin ozdobnych. Nawóz granulowany, o niskiej zawartości chlorków, przez co jest idealnym źródłem potasu dla roślin wrażliwych na chlor (warzywa, rośliny jagodowe, ozdobne i iglaste). Jest produktem naturalnym, wydobywanym z naturalnych pokładów morskich.

 

EAN: 5907730800243
Ilość
W magazynie

Ampol 2kg Siarczan potasu do warzyw, roślin jagodowych, drzew owocowych i roślin ozdobnych, to wysokoprocentowy nawóz  w formie siarczanowej całkowicie rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu zawarte w nim składniki odżywcze, potas i siarka są bezpośrednio przyswajalne przez rośliny. Niezwykle niska zawartość chloru sprawia, że jest idealnym nawozem do upraw wrażliwych na sole i chlorki. W porównaniu do innych nawozów potasowych ma bardzo niski indeks solny i dlatego nadaje się szczególnie do nawożenia specjalnych kultur w intensywnym systemie upraw. Jest produktem naturalnym, wydobywanym z naturalnych pokładów morskich.

Rośliny zasilane siarczanem potasu mają lepszy wygląd i smak owoców oraz warzyw, poprawia się ich barwa, zwiększa w nich zawartość cukru oraz wzmacnia aromat. wzmocniona zostaje również tkanka  owoców i warzyw i tym samym poprawiają się ich zdolności przechowalnicze i transportowe oraz przydatność do przetwórstwa i konserwowania.

Opakowanie 2kg.

Skład: 50% tlenku potasu, 45% tlenku siarki.

4416

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć