Marki
Biopon 0,5l Biohumus ekstrakt z odchodów dżdżownic kalifornijskich
  • Biopon 0,5l Biohumus ekstrakt z odchodów dżdżownic kalifornijskich

Biopon 0,5l Biohumus ekstrakt z odchodów dżdżownic kalifornijskich

4,99 zł
Brutto

Biopon 0,5l Biohumus ekstrakt z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

Płynny nawóz organiczno-mineralny, pozyskiwany z produktu dżdżownic kalifornijskich, przeznaczony jest do regularnego zasilania roślin ozdobnych uprawianych w mieszkaniach, na balkonach i w ogrodach.

EAN: 5904517002906
Ilość
W magazynie

Biopon 0,5l Biohumus ekstrakt z odchodów dżdżownic kalifornijskich. Nawóz nadaje się do dokarmiania wszystkich roślin zarówno w domu jak i w ogrodzie. Jest dobrą alternatywą dla nawozów mineralnych stosowanych w warzywniku oraz w uprawach pod osłonami. W warzywach dokarmianych biohumusem nie zachodzi ryzyko kumulacji szkodliwych związków (np. azotanów przekształcanych w azotyny). Dotyczy to zwłaszcza gatunków uprawianych dla jadalnych liści (np. sałaty). Dzięki temu plon jest zdrowszy i smaczniejszy.
Biohumus jest także przydatny w uprawie roślin, które zostały osłabione przez patogeny chorobotwórcze lub szkodniki. Łagodzi stres i umożliwia szybszą regenerację. Obecność humusu biologicznego wpływa na polepszenie właściwości gleby oraz zapewnia należyte odżywianie roślin. Dodatkowa zawartość odpowiednio zbilansowanych składników mineralnych gwarantuje intensywny wzrost i prawidłowy rozwój roślin.

Stosowanie:

Rośliny doniczkowe w mieszkaniu i na balkonie :
Sposób sporządzania cieczy : rozcieńczyć 50 ml nawozu w 1 litrze wody.
- w okresie od marca do października zasilać rośliny przy każdym podlewaniu,
- w okresie od listopada do lutego zasilać rośliny co 1-2 tygodnie.

Rośliny uprawiane w ogrodach:
Sposób sporządzania cieczy : rozcieńczyć 50 ml nawozu w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać .rośliny co 1-2 tygodnie od początku maja do końca sierpnia,stosując około 200 ml na 1 roślinę.

Opakowanie 500ml.

4118

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć