Marki
Biopon 500ml Żel nawóz mineralny do roślin doniczkowych innowacyjna formuła
  • Biopon 500ml Żel nawóz mineralny do roślin doniczkowych innowacyjna formuła

Biopon 500ml Żel nawóz mineralny do roślin doniczkowych innowacyjna formuła

7,99 zł
Brutto

Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do całorocznego zasilania roślin ozdobnych rosnących w doniczkach, pojemnikach i skrzyniach. Wydłuża okres kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję roślin.

EAN: 5904517106048
Ilość
W magazynie

Biopon 500ml Żel nawóz mineralny do roślin doniczkowych innowacyjna formuła. Bardzo wydajny, zagęszczony nawóz mineralny, którego skład został dokładnie opracowany z dedykacją dla ozdobnych roślin doniczkowych. Specjalnie dobrane składniki mineralne wpływają na intensywny wzrost roślin, wydłużony okres kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję roślin. Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny i wygodny w użyciu. Nie rozpryskuje się przy nalewaniu i umożliwia precyzyjne dozowanie. Jego regularne stosowanie pomaga utrzymać rośliny w doskonałej formie przez cały rok.

Stosowanie:

Nawóz stosować od marca do października w nieprzekraczalnej dawce raz w tygodniu, a od listopada do lutego raz w miesiącu. Dla roślin młodych stosować połowę dawki.

.AZOT 9%, FOSFOR 4%, POTAS 4% z mikroskładnikami pokarmowymi.

Opakowanie 500ml.

4297

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć