Marki
BIOPON 250ML ŻELBiopon 250ml Żel nawóz mineralny do palm, juk i dracen innowacyjna formuła
  • BIOPON 250ML ŻELBiopon 250ml Żel nawóz mineralny do palm, juk i dracen innowacyjna formuła

Biopon 250ml Żel nawóz mineralny do palm, juk i dracen innowacyjna formuła

5,39 zł
Brutto

Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do zasilania juk, dracen, palm i innych odmian roślin tropikalnych. Dostarcza im wszystkie niezbędne składniki odżywcze i pobudza do intensywnego wzrostu.

EAN: 5904517106086
Ilość
W magazynie

Biopon 250ml Żel nawóz mineralny do palm, juk i dracen innowacyjna formuła. Zwiększona dawka azotu w połączeniu z potasem i fosforem doskonale odżywia rośliny zapewniając im zdrowy rozwój zielonych części, a także szybki wzrost. Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny i wygodny w użyciu. Nie rozpryskuje się przy nalewaniu i umożliwia precyzyjne dozowanie. Jego regularne stosowanie pomaga utrzymać juki, draceny i palmy w doskonałej formie przez cały rok.

Stosowanie:

W okresie intensywnego wzrostu rośliny nawozić raz w tygodniu, a w pozostałym czasie raz w miesiącu. W czasie zimy nie należy nawozić palm.

AZOT 8%, FOSFOR 3%, POTAS 5% z mikroskładnikami pokarmowymi.

Opakowanie 250ml.

4295

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć