Police 5kg Polifoska PLUS Nawóz uniwersalny wieloskładnikowy 8
  • Police 5kg Polifoska PLUS Nawóz uniwersalny wieloskładnikowy 8

Police 5 kg Polifoska PLUS Nawóz uniwersalny wieloskładnikowy

59,99 zł
Brutto

Police 5kg Polifoska Plus Nawóz uniwersalny wieloskładnikowy. Nawóz granulowany przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich roślin: zbóż jarych i ozimych, roślin okopowych, traw, warzyw, roślin sadowniczych i ozdobnych. Doskonały do nawożenia roślin lubiących potas i magnez oraz na gleby o niskiej zawartości tych minerałów.

EAN: 5907730801462

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 6,00 zł
10 5% Do rabatu 30,00 zł
20 7% Do rabatu 83,99 zł
50 10% Do rabatu 299,97 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Nawóz przedsiewny i pogłówny, co oznacza, że można go stosować od wiosny do jesieni. Formy składników nawozu są tak dobrane, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny.

Fosfor w formie fosforanu amonowego jako najlepiej przyswajalna forma oraz stosunek fosforu do potasu to podstawa dobrego ukorzenienia roślin i prawidłowego rozwoju rośliny od wysiewu

Młode rośliny bardzo słabo pobierają magnez, niezbędny nie tylko w procesach fotosyntezy. Słabo mikroskładniki wydatnie wspomaga dodatek siarki, która ma także korzystny wpływ na wzrost odporności roślin przed zimą oraz poprawia wartość biologiczną plonu.

Azot w formie amonowej nie ulega wymywaniu z gleby, jest wolno pobierany przez rośliny, poprawia ukorzenienie roślin, wspomaga pobieranie fosforu i ogranicza nadmierne pobieranie potasu.

Stosowanie:

Najwyższą efektywność uzyskuje się stosując nawóz przedsiewnie, mieszając z glebą na głębokość 10-20 cm. Nawóz ten można stosować także wczesną wiosną, pogłównie na rośliny ozime. Uprawy wieloletnie nawozić wiosną. Polifoskę można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

Dawka nawozu jest uzależniona od zasobności gleby w fosfor i potas, im mniej minerałów w glebie, tym więcej nawozu.

Opakowanie 5kg.

4407

Opis

Waga
5 kg

Specyficzne kody

EAN13
5907730801462
Komentarze (0)