Marki
Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo trawnik bez mchu
  • Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo trawnik bez mchu

Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo trawnik bez mchu

8,99 zł
Brutto

Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem. Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń. Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji  trawników. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu.

EAN: 5904517008793
Ilość
W magazynie

Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo trawnik bez mchu, zapewnia efekt równomiernie zielonego i gęstego trawnika.  Przed rozsypaniem nawozu murawę trzeba mocno wygrabić aby lekko spulchnić glebę. Dzięki temu nawóz do trawy szybciej wniknie w okolice jej korzeni. Nawożenie trawnika wykonuje się po wcześniejszym skoszeniu trawy, najlepiej w pochmurny dzień, kiedy trawa nie jest zbytnio nagrzewana przez słońce. Nawóz rozsypujemy równomiernie na całej powierzchni trawnika. Optymalne warunki do nawożenia trawnika panują, gdy źdźbła trawy są suche, a gleba lekko wilgotna.

Stosowanie:

- zapobiegawczo co 7-8 tygodni przez cały okres wegetacji w dawce 30-50g/m2,

- interwencyjnie w przypadku pojawienia się mchu, w razie potrzeby zabieg powtórzyć po upływie 30 dni w dawce 75-125g/m2.

AZOT 16,5%, POTAS 9%, SIARKA 10%, ŻELAZO 4,5%.

Opakowanie 1 kg.

2891

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć