Marki
Golf Extra 20ml Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne Sumin
  • Golf Extra 20ml Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne Sumin

Golf Plus 540 SL 20ml Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne Sumin

12,99 zł
Brutto

Golf EXTRA 20ml Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne Sumin w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do  zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

EAN: 5907102006587
Ilość
W magazynie

Golf EXTRA 20ml Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne Sumin, pobierany jest przez liście chwastów powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin. Pogoda sprzyjająca rozwojowi roślin wzmaga działanie chwastobójcze środka. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Chwasty wrażliwe np.: bylica pospolita, jaskier rozłogowy,koniczyna biała, mniszek lekarski, rdest ptasi, stokrotka polna, szczaw tępolistny, tasznik pospolity.

Chwasty średnio wrażliwe np.: babka zwyczajna, bodziszek drobny, krwawnik pospolity.

Stosowanie:

Środek można stosować na trawniki wieloletnie w czasie całego okresu wegetacji traw, najlepiej od kwietnia do połowy września, czyli w okresie intensywnego wzrostu chwastów. Zabieg wykonywać gdy chwasty znajdują się w fazie siewki do fazy 6 liści właściwych. Odpowiednia wilgotność gleby, światło słoneczne i wysoka temperatura wzmagają skuteczność działania środka.

Stosować co najmniej 5-7 dni po skoszeniu trawnika. Nie kosić trawnika co najmniej przez 7 dni po zastosowaniu środka.

Opakowanie 20ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

3074

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć