Marki
Curzate Cu 49,5WP 15g Środek grzybobójczy zaraza Sumin
  • Curzate Cu 49,5WP 15g Środek grzybobójczy zaraza Sumin

Curzate Cu 49,5WP 15g Środek grzybobójczy zaraza Sumin

12,99 zł
Brutto

Środek grzybobójczy i bakteriobójczy przeznaczony do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu wgłębnym i powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w ochronie pomidora i ogórka.

EAN: 5907102002121
Ilość
W magazynie


Curzate Cu 49,5WP 15g Środek grzybobójczy zaraza Sumin. Każdego roku działkowicze i posiadacze ogródków przydomowych borykają się z problemem  chorób grzybowych atakujących pomidory. Skutecznym środkiem do walki z zarazą ziemniaka, alternariozą pomidora i bakteryjną cętkowatością pomidora jest Curzate Cu 49,5 WP. Bakteriocyd ten występuje w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Stosuje się go zapobiegawczo i interwencyjnie przed chorobami wywoływanymi przez grzyby i bakterie. Działa wgłębnie i powierzchniowo. Rośliny należy spryskiwać tak, aby zostały zwilżone, ale nie mogą tworzyć się na nich krople, dlatego opryski należy wykonywać używając opryskiwaczy ręcznych o pojemności do 5l.

Zawartość substancji czynnych:

  • cymoksani l( związek z grupy iminoacetylomoczników) - 4,5% 45g/kg)
  • miedź ( w postaci tlenochlorku miedzi) - 45,0% (450g/kg)
Pomidor (w gruncie)-zaraza ziemniaka, alternarioza, bakteryjna cętkowatość. Zalecana dawka: 2,5g w 0,7-0,8l wody na 10m2. Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub natychmiast po zauważeniu pierwszych objawów choroby. W sezonie wykonać 2-3 zabiegi w odstępach co 7-10 dni, zwłaszcza na plantacjach zagrożonych chorobami bakteryjnymi.
Pomidor (pod osłonami)-zaraza ziemniaka bakteryjna cętkowatość, szara pleśń. Zalecane stężenie: 0,4%. Zalecana ilość cieczy użytkowej: 1,2-1,5l/10m2. Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub natychmiast po zauważeniu pierwszych objawów choroby. Następne zabiegi wykonać w miarę potrzeby co 7-10 dni. W sezonie wykonać 3-4 zabiegi środkiem Curzate Cu 49,5 WP. Nie stosować owadów zapylających.
Ogórek (w gruncie)-mączniak rzekomy, bakteryjna kanciasta plamistość. Zalecana dawka: 2,5g w 0,7-0,8l wody na 10m2. W sezonie wykonać 2-3 zabiegi w odstępach co 7 dni. Środek stosować od fazy 2-3 liści do poczatku kwitnienia.

Uwaga:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Opakowanie 15g.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Napisz swoją opinię

Curzate Cu 49,5WP 15g Środek grzybobójczy zaraza Sumin

Środek grzybobójczy i bakteriobójczy przeznaczony do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu wgłębnym i powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w ochronie pomidora i ogórka.

Napisz swoją opinię

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć