Marki
Switch 62,5 WG 10g Środek grzybobójczy do winorośli Agrecol
  • Switch 62,5 WG 10g Środek grzybobójczy do winorośli Agrecol

Switch 62,5 WG 10g srodek grzybobójczy Agrecol winorośli

13,99 zł
Brutto

Switch 62,5 WG 10g środek grzybobójczy Agrecol winorośli do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych winorośli (szara pleśń) oraz zapobieganiu infekcjom wtórnych patogenów tej rośliny.

EAN: 5902341102083
Ilość
W magazynie

Switch 62,5 WG 10g środek Agrecol grzybobójczy do winorośli. Do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych głównie winorośli. Stosowany również w chorobach grzybowych roślin zielarskich oraz ozdobnych uprawianych w gruncie, szklarni i pod osłonami. Jak też drzewek i krzewów owocowych: jabłoni, gruszy, czereśni, wiśni, śliwy, moreli, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, borówki amerykańskiej, truskawek, maliny, jeżyny, porzeczki czarnej, pigwy, żurawiny, brzoskwini, nektarynki, oraz warzyw: grochu siewnego cukrowego, grochu jadalnego na suche nasiona, bobu, łubinu białego, łubinu żółtego, łubinu wąskolistnego, fasoli szparagowej, fasoli na zbiór świeżych nasion, fasoli na suche nasiona, grochu zwyczajnego na świeże nasiona, cebuli, szalotki, czosnku, cebuli z dymki, szczypiorku, salsefii, selera korzeniowego, marchwi, pietruszki korzeniowej, pasternaku, buraka ćwikłowego, chrzanu, brukwi, rzepy oraz uprawianych w gruncie, pod osłonami i w szklarni: sałat liściowych i głowiastych.szpinaku, pomidora, ogórka, bakłażana, cukinii, papryki, selera naciowego, cykorii sałatowej, endywii, botwinki. Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.
Przykładowe zastosowanie:
Winorośl: szara pleśń, zapobieganie infekcjom wtórnych patogenów, dawka: 12g w 4-10 litrów wody na 100m2.
Truskawka: szara pleśń, antrakoza, dawka: 8g w 6-8 litrów wody na 100m2. 
Śliwa: brunatna zgnilizna, dawka: 8g w 6-8 litrów wody na 100m2.
Opakowanie: 10g.

Zawartość substancji czynnych:

  • cyprodynil (związek z grupy anilinopirimidyn) – 375 g w 1 kg środka (37,5%)
  • fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 250 g w 1 kg środka (25%)

Uwaga: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

4480

Napisz swoją opinię

Switch 62,5 WG 10g srodek grzybobójczy Agrecol winorośli

Switch 62,5 WG 10g środek grzybobójczy Agrecol winorośli do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych winorośli (szara pleśń) oraz zapobieganiu infekcjom wtórnych patogenów tej rośliny.

Napisz swoją opinię

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć