Marki
Proplant 722 SL Iglaki 50ml Środek grzybobójczy fytoftoroza Substral
  • Proplant 722 SL Iglaki 50ml Środek grzybobójczy fytoftoroza Substral

Proplant 722 SL Iglaki 50ml Środek grzybobójczy fytoftoroza Substral

24,99 zł
Brutto

Proplant 722 SL to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin przed chorobami grzybowymi.

EAN: 5904871014737
Ilość
W magazynie


Proplant 722 SL Iglaki 50ml Środek grzybobójczy fytoftoroza Substral. Preparat długo działający do zwalczania głównie fytoftorozy na iglakach, ale również zgorzel zgnilakową i mączniaka rzekomego na roślinach ozdobnych i warzywniczych. Działa systemicznie.

Fytoftoroza jest bardzo grożną chorobą roślin ogrodowych, a także doniczkowych, dlatego ważna jest profilaktyka. Choroba ta spowodowana jest przez zgniliznę korzeni powstającą z powodu małej przepuszczalności podłoża, w efekcie czego od dołu zaczynają żółknąć igły, co w końcu prowadzi do uschnięcia całej rośliny. W celu uniknięcia zachorowań w naszym ogrodzie należy wykonywać opryski Proplantem 722 SL zapobiegawczo, oraz nie dopuszczać aby wokół bryły korzeniowej robiły się zastoiny wodne. Przy sadzeniu nowych roślin należy zadbać o odpowiedni drenaż.

Dawka podstawowa 10ml na 5l wody.

Opakowanie 50ml.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


4276

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć