BIOBEST - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Biobest - sklep

Biobest jest jedną z najbardziej znanych firm powiązanych z ogrodnictwem i pasjami z nimi związanymi. Ta firma mająca siedzibę w Westerlo w Belgii prowadzi swoją działalność w krajach całej Europy i także po za granicami tego kontynentu. Działalność i produkcja tej firmy oparta jest o wieloletnie doświadczenia, które wraz z wykorzystaniem dzisiejszych możliwości laboratoryjnych pozwala na wytwarzanie produktów, które w maksymalny sposób będą spełniały potrzeby klientów Biobest. Ta działająca od 1987 roku firma rozpoczęła działalność w branży powiązanej z pszczelnictwem i ta część działalności jest kontynuowana także do dziś poprzez dbałość o naturalny proces zapylania kwiatów i innych roślin. Wszystko to odbywa się zgodnie z przyświecającą tej firmie zasadą „Let’s work together for People, Planet and Profit”.

 

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biobest.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Biobest jest jedną z najbardziej znanych firm powiązanych z ogrodnictwem i pasjami z nimi związanymi. Ta firma mająca siedzibę w Westerlo w Belgii prowadzi swoją działalność w krajach całej Europy i także po za granicami tego kontynentu. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biobest.