Marki

Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy
  • Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy

Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy

12,79 zł
Brutto

Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.

Ilość
W magazynie

Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona do 60 nocy, znajdujących się mieszkaniach, domach, biurach itp, zapobiega również wlatywaniu kolejnych owadów z dworu. Urządzenie wykazuje skuteczność działania również gdy w pomieszczeniu zostawimy otwarte okna oraz zaświecimy światło. Ochrona uzyskiwana jest już po 30 minutach od włączenia. Preparat zabezpiecza pomieszczenie o powierzchni do 20m2 przez okres 60nocy, zakładając, że będzie włączone przez 8h na dobę. Płyn jest w uniwersalnej buteleczce pasującej do elektrofumigatorów dostępnych na rynku.

Sposób użycia:

Buteleczkę z płynem wyjąć z opakowania i wkręcić do urządzenia, elektrofumigator włączyć do kontaktu. Pod wpływam ciepła substancje zaczynają  parować. Pustą buteleczkę wymieniamy na nową.

Opakowanie 40ml.

3551

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć