Marki

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny
  • ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny
  • ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny
  • ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny

16,99 zł
Brutto

Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

EAN: 5906981101222
Ilość
W magazynie

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny to preparat służący do zwalczania larw i osobników dorosłych karaczanów-karaluchów i prusaków w domach i mieszkaniach.
Może być również stosowany w miejscach gdzie wymaga się specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji np.: szpitale, szkoły, restauracje, hotele, samoloty, biura, domy opieki, zakłady przetwórstwa spożywczego itp. oraz w miejscach gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery. Stosowania żelu jest bardzo proste i nie zaburza codziennych czynności domowników oraz pracowników kuchni, szpitali czy hoteli.

Stosowanie:

ABC żel na karaczany należy wycisnąć ze strzykawki formując małe krople preparatu na oczyszczonych, odtłuszczonych i osuszonych powierzchniach. Preparat dobrze jest wykładać w szparach i szczelinach, pęknięciach, dziurach, przy rurach CO, na krawędziach powierzchni, w rogach sufitów, przy listwach podłogowych oraz na drogach wędrówek i w miejscach kryjówek owadów wszędzie tam gdzie jest ciepło i wilgotno.
Dawkowanie żelu zależy od nasilenia inwazji owadów oraz ich gatunku. Na 1 m2 lub 1 m bieżący powierzchni nanosi się kroplę żelu o średnicy ok. 5 mm - 0,1 g. Po aplikacji preparatu, miejsca naniesienia kropel należy regularnie kontrolować i uzupełniać w miarę ich ubywania.
Eliminacja populacji karaczanów następuje już po 14 dniach od wyłożenia żelu.

Opakowanie 5g.


4460

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć