Producenci

Nowe produkty

Marki Jest 44 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
 • A bez A Cezary Gasek "AbezA"

  Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów taśmy nasienne firmy AbezA Cezary Gasek.

  Do dalszej odsprzedaży oferujemy nasiona na taśmie w cenie hurtowej, prosto od producenta.

 • ABC

  ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.

 • AGRECOL

  Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agrecol, specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

 • AGROPAK

  W asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL można znaleźć różnorodne środki ochrony roślin pochodzące od tego producenta.

  Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agropak.

  Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

 • AMPOL

  Firma Ampol jest wiodącym producentem i dystrybutorem kompleksowej oferty rolnej. To też zrozumienie i dostosowanie do dynamicznie zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Firma gwarantuje również najwyższą jakość świadczonych usług, pełną dostępność towarów i konkurencyjne ceny. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Ampol.

 • ANTA

  BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Anta. Swoją działalność skupia głównie na produkcji donic kwiatowych, które są wykonywane z tworzywa sztucznego lub ceramiki. Produkcja donic ceramicznych, które potrafią ubogacić dekoracyjnie i ozdobnie przestrzeń w jakiej zostały umieszczone, odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technik zdobienia takich jak druk transferowy. W swojej ofercie firma dystrybuuje także donice malowane ręcznie, a także zajmuje się produkcją metaloplastyczną oferując wykonane z metalu kwietniki, stojaki czy świeczniki.

 • ARTGOS

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Artgos, jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, głównie w grupie artykułów gospodarstwa domowego i desek sedesowych, ale oferta jest także uzupełniona o produkty z grupy artykułów ogrodowych, turystycznych oraz budowlanych. Wytwarzane wyroby cechują się ciekawym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością.

 • AWTOOLS

  Sklep Białystok dystrybutor sprzedaż marki. AWTOOLS powstała w Polsce i szybko zdobyła popularność za sprawą asortymentu dostosowanego do klientów i jakości oferowanych narzędzi.

 • BAYER

  Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Bayer. Główna siedziba firmy jest w Leverkusen w Niemczech. Bayer jest jednym z największych producentów środków chemicznych i biologicznych dedykowanych dla rolnictwa i ogrodnictwa, czego dowodem jest szeroka oferta dostępnych produktów na rynku.

 • BENEX

  Hurtownia BIATOM.pl sklep ogrodniczy Białystok to dystrybutor produktów firmy Benex. Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją cebul kwiatowych, bulw i kłączy roślin ozdobnych. Współpracuje także z wieloma znanymi firmami oraz producentami z Holandii, Belgii, Francji, Brazylii, Polski oraz Indii.

 • BIOBEST

  Biobest jest jedną z najbardziej znanych firm powiązanych z ogrodnictwem i pasjami z nimi związanymi. Ta firma mająca siedzibę w Westerlo w Belgii prowadzi swoją działalność w krajach całej Europy i także po za granicami tego kontynentu. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biobest.

 • BIOPON

  BIOPON jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Pod nazwą tego producenta dostępnych jest całe spektrum produktów od nawozów po nasiona różnych roślin i mieszanki traw.

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biopon.

  W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

 • BRADAS

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Bradas, jeden z największych importerów węży PVC w Europie, a swoją działalność skupia na imporcie, eksporcie i dystrybucji węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

  W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

 • BROS

  Preparaty BROS – które chronią one pomieszczenia oraz nasze najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością małych intruzów - insektów i gryzoni. Zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym tworzymy po to, aby podnieść komfort i higienę najbliższego środowiska klientów marki BROS.

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Bros.

 • EKODARPOL

  EkoDarpol jest polską firmą, która działalność w dziedzinie produkcji nawozów rozpoczęła w 1993 roku.  Już wtedy EKODARPOL miał charakter firmy rodzinnej, która stawia na wartości, takie jak uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Ekodarpol.

 • EXPEL

  Centrum ogrodnicze BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Expel. Wśród produktów Expel są także dedykowane do ochrony dzieci przed owadami, jak i produkty służące przy eksploatacji codziennej szamb i innych tego typu zbiorników. Ogromne doświadczenie i ciągły rozwój są najlepszymi gwarantami wysokiej jakości całego asortymentu marki Expel.

 • FISKARS

  Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swojej ofercie posiada wiele różnych produktów wytworzonych w fabrykach Fiakarsa, poszukujący narzędzi do swoich przydomowych ogrodów czy działek mają możliwość nabycia produktów tej cenionej marki. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Fiskars.

 • Florovit

  Sklep ogrodniczy BIATOM.PL oferuje dla swoich klientów szerokie portfolio produktów Florovit, których receptury uwzględniają indywidualne potrzeby różnych rodzajów roślin np. trawników, iglaków, kwiatów, owoców. Ofertę nawozów uzupełniają produkty wspomagające pielęgnację roślin domowych i ogrodowych.

 • FORM PLASTIC

  Wśród oferty sklepu ogrodniczego BIATOM.PL nie mogło zabraknąć także produktów tej marki Form. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, każdy potrzebujący może znaleźć coś dla siebie. Do produktów firmy zalicza się: plastikowe doniczki, wazony, flakony, gazony, skrzynki balkonowe, płotki dekoracyjne, miski, konewki i wiele innych.

 • GRUPA INCO

  Sklep ogrodniczy BIATOM.PL  w swojej ofercie umożliwia też zakup produktów sygnowanych markami wchodzącymi w skład tejże grupy Inco.

 • HAPPS

  W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki HAPPS. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne obroże czy szampony pielęgnacyjne tej marki.

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Happs.

 • KARD

  Dostępna oferta sklepu ogrodniczego BIATOM.PL obejmuje także wiele produktów tego przedsiębiorstwa. Można w asortymencie sklepu znaleźć różnorodne narzędzia ogrodnicze, które w znaczny sposób ułatwią nam pracę w naszym ogródku, chociażby przy niezbędnych czynnościach pielęgnacyjnych.

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Kard.

 • KWAZAR

  Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie sprzedażowym udostępnia do zakupu dla swoich klientów wiele produktów marki Kwazar, które klienci mogą wykorzystać do opryskiwania swoich roślin bez względu na wielkość upraw. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Kwazar.

 • LAMELA

  Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie sprzedażowym umożliwia także zakup produktów tego renomowanego przedsiębiorstwa Lamela. Ich produkty cechują się najwyższą jakością, a także bogatym wzornictwem, które może urozmaicić i wzbogacić wizualny efekt w miejscu ich wykorzystania.

  Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Lamela.

Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów