Marki

Fiskars Sekator nożycowy Ruby P26  ręczny do gałęzi
  • Fiskars Sekator nożycowy Ruby P26  ręczny do gałęzi
  • Fiskars Sekator nożycowy Ruby P26  ręczny do gałęzi
  • Fiskars Sekator nożycowy Ruby P26  ręczny do gałęzi

Fiskars Sekator nożycowy Ruby P26 ręczny do gałęzi

62,99 zł
Brutto

Sekator nożycowy lekki, niezawodny. Wysoka jakość wykonania. Górne ostrze pokryte powłoką zmniejszającą tarcie. Do cięcia świeżych gałęzi o średnicy do 22mm.

EAN: 6411501112569
Ilość
W magazynie

Fiskars Sekator nożycowy Ruby P26 ręczny do gałęzi z linii Inspiration™. Komfortowy i łatwy w użyciu. Ergonomiczne rączki wykonane z wytrzymałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze stali nierdzewnej są chronione bezpiecznym zamknięciem, co pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport. Otwór w rączce umożliwia zawieszenie sekatora. Górne ostrze sekatora pokryto powłoką PTFE. Zmniejsza to tarcie i zapewnia czyste cięcie bez poszarpanych krawędzi. Operowanie nożycami ułatwia specjalny, wyprofilowany kształt pozwalający na dostanie się nawet w trudno dostępne miejsca. Dedykowany jest do pielęgnacji roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Sekatory z linii Inspiration™, w cudnym, różowym kolorze zaprojektowane zostały specjalnie dla kobiet. Odpowiednie zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Parametry:

Długość całkowita: 20cm

Długość ostrza: 6,5cm

Średnica cięcia: 22mm

Waga: 200g

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć